Stal Chocianów apel do kibiców

Hejt na własnych zawodników. Prezes apeluje do kibiców

Stal Chocianów jesienią była jedną z rewelacji w grupie zachodniej IV ligi. Początek wiosny jest kiepski, a na trybunach robi się nerwowo. Na tyle, że wiceprezes klubu zdecydował się wystosować apel do kibiców.

 

Remis w Głogowie, wysokie wygrane Orkana i AKS-u

Na wiosnę Stal cztery mecze przegrała, tylko jeden wygrała. W ostatniej kolejce uległa u siebie ostatniej w tabeli Olimpii Kamienna Góra. Mimo tego ekipa z Chocianowa wciąż jest na wysokim, 5. miejscu w tabeli.

 

Ostatnia porażka spowodowała, że na trybunach zrobiło się mało przyjemnie. Na tyle, że apel do kibiców wystosował wiceprezes Stali Marek Miętus. Poniżej jego tekst, który został zamieszczony na fanpage klubu.

 

Apel do kibiców

Po serii wygranych meczy w rundzie jesiennej przyszedł słabszy czas Naszej drużyny, co w tym sporcie jest częstym przypadkiem. Zarząd Klubu bardzo prosi o KULTURALNE wsparcie naszych piłkarzy podczas meczów, na trybunie siedzą kobiety, dzieci, normalni kibice i muszą słuchać przekleństw – TAKICH KIBICÓW NIE POTRZEBUJE NASZA STAL.

Prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i złe, a wyzwiska w kierunku młodego piłkarza, czy trenera, nie pomagają nam lepiej grać, a raczej odwrotnie.

Kibice wchodzący od tyłu stadionu – NIE WSTYD WAM… cegiełka kosztuje tylko 5 zł, ale jak powiesz, że nie płacisz, to nikt Cię nie wygoni ze stadionu, zapraszam od bramy głównej sam Was wpuszczę bez opłaty, ale pod warunkiem sportowego dopingu, a nie wyzwisk i przekleństw w stronę naszej drużyny.

Marek Miętus

 

Fot. Stal Chocianów Facebook

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *