Odszedł Anglik, niech żyje Anglik… Nicky Law w Śląsku?

Nicky Law, 28-letni Anglik, zostanie piłkarzem Śląska Wrocław? Tak się stanie, jeśli wierzyć… twitterowi.

 

Znajomi Rumaka po przejściach wzmocnią Śląsk?

Jeśli dziennikarze, kibice czy blogerzy udzielający się na twitterze są dobrze poinformowani, to już wkrótce nowym piłkarzem Śląska Wrocław powinien zostać Nicky Law. 28-letni Anglik grał ostatnio w Glasgow Rangers, ale nie przedłużył upływającej z końcem czerwca umowy. Według internetowych wieści, ma zostać wkrótce piłkarzem Śląska.

 

 

Law zastąpiłby innego Anglika, Toma Hateley’a, który opuścił po sezonie Wrocław. Co ciekawe, Hateley kojarzony jest właśnie z Rangersami. Ponoć ma trafić do beniaminka szkockiej Premier League. Co więcej, obaj piłkarze kiedyś grali razem – przez dwa sezony stanowili o sile środka pola szkockiego Motherwell.

 

Wybierz piłkarza sezonu na Dolnym Śląsku (SONDA)

Zarówno w Motherwell, jak i przez dwa lata w barwach Rangersów (3. i 2. liga szkocka), Law był podstawowym  zawodnikiem. W tym czasie w ponad 140 meczach zdobył 29 goli i zaliczył 35 asyst. Ostatni sezon, w którym Glasgow Rangers zapewnili sobie powrót do szkockiej ekstraklasy, nie był już tak udany. Zagrał w 18 spotkaniach, zakończył rozgrywki z 1 golem i 2 asystami na koncie.

 

Czy transfer Lawa do Śląska jest możliwy? Trudno orzec, bowiem jeszcze niedawno do ŚLąska przeymierzany był Radosłąw Majewski, a właśnie podpisał kontrakt z Lechem Poznań.

Tymczasem tak do twitterowych spekulacji odniósł się rzecznik Śląska

 

 

fot. rangers.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.