Górnik Wałbrzych wygrał baraż z Polkowicami. Teraz Polonia Warszawa

Górnik Wałbrzych – KS Polkowice 2:1 w barażu o mistrzostwo III ligi i prawo gry w barażu o II ligę. Na górników czeka już Polonia Warszawa, mistrz III ligi łódzko-mazowieckiej.

 

Dolnośląski Złoty But 2015/16. Oto najlepsi strzelcy w regionie

Górnik Wałbrzych wygrał z KS Polkowice 2:1 w barażu o mistrzostwo III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Dzięki temu podopieczni Roberta Bubnowicza zagrają w dwumeczu o awans do II ligi. Rywalem wałbrzyszan będzie Polonia Warszawa.

 

Mecz w Trzebnicy, gdzie rozegrano trzecioligowy baraż, był bardzo zacięty. Górnik prowadził już 2:0 po golach króla strzelców 3. ligi Marcina Orłowskiego. W 69 min. gola kontaktowego dla polkowiczan zdobył Robert Dziedzina, a to gwarantowało emocje do końca spotkania. I tych nie brakowało, ale jedyne co udało się “zdobyć” podopiecznym Jarosława Pedryca , to czerwona kartka Patryka Bobkowicza.

 

Koniec Ślęzy Wrocław? Znikające oświadczenie

Górnik wygrał i w barażu o II ligę zmierzy się z Polonią Warszawa.  Niestety, czasu na regenerację nie będzie zbyt wiele. Już w sobotę wałbrzyszanie zagrają u siebie z Czarnymi Koszulami, a cztery dni później – w środę – rewanż przy Konwiktorskiej.

 

Baraż o II ligę

  • Górnik Wałbrzych – Polonia Warszawa – 11.06., godz. 15:00
  • Polonia Warszawa – Górnik Wałbrzych – 15.06. godz. 19:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.