Górnik Wałbrzych ambitny, ale II liga dla Czarnych Koszul

Polonia Warszawa – Górnik Wałbrzych 1:0 w rewanżowym meczu barażowym o II ligę. W pierwszym spotkaniu padł wynik 1:1, a to oznacza, że do II ligi awansowały Czarne Koszule.

 

III liga w sezonie 2016/17. Oto skład 3. grupy III ligi

Przed rewanżem poloniści byli faworytami i w pierwszej połowie meczu rzeczywiście byli lepszą drużyną. Mogli nawet prowadzić wyżej, ale jedyną bramkę strzelił młody obrońca Daniel Choroś w 12 min. Wałbrzyszanie za bardzo oddali pole gospodarzom, a pomysłem na ofensywę były głównie długie piłki na Marcina Orłowskiego. Niewiele z tego jednak wychodziło.

 

Po zmianie stron górnicy zagrali znacznie lepiej. Momentami osiągnęli przewagę, choć uczciwie trzeba przyznać, że tak wielu dogodnych sytuacji jak gospodarze sobie nie stworzyli. I ostatecznie nie udało im się pokonać bramkarza gospodarzy.

 

Dolnośląski Złoty But 2015/16. Oto najlepsi strzelcy w regionie

Awans do II  podopiecznych Roberta Bubnowicza i Marcina Morawskiego byłby niespodzianką. Ostatecznie do niej nie doszło, ale Górnik wstydu dolnośląskiej piłce nie przyniósł. Obiektywnie trzeba jednak przyznać, że Polonia o tę jedną bramkę w dwumeczu była lepsza.

 

Polonia Warszawa – Górnik Wałbrzych: Transmisja na żywo

Dolnośląscy kibice mogli na żywo obejrzeć mecz Polonia Warszawa – Górnik Wałbrzych. Transmisję z rewanżowego barażu o awans do II ligi transmitowała TVP3 Wrocław. Relację w internecie można było zobaczyć na stronie wroclaw.tvp.pl

Polonia Warszawa  – Górnik Wałbrzych 1:0. W pierwszym meczu 1:1. Awans do II ligi: Polonia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.