Sokół Kaszowo rusza na podbój B-klasy i internetu

Sokół Kaszowo powstał zeszłym roku. W swoim pierwszym sezonie klub awansował do B-klasy. Piłkarze z niewielkiej miejscowości pod Miliczem szykują się nie tylko na podbój “Bundesligi”, ale również internetu. Zobaczcie film opowiadający historię Sokoła.

 

100 najlepszych drużyn na Dolnym Śląsku (SEZON 2015/16)

Sokół Kaszowo jako klub, który dopiero powstał, zaczynał od C klasy. Już w pierwszym sezonie istnienia Sokół zajął 2. miejsce w trzebnickiej C klasie. Zwycięstwo w lidze przegrał z innym Sokołem, z Ujeźdźca Małego, gorszym stosunkiem bezpośrednich meczów. Na wyjeździe zremisował 0:0, a u siebie 2:2. Z kolei kaszowianie mogą pochwalić się imponującym bilansem bramek – 108 na plusie.

 

Teraz w Kaszowie zapowiadają podbój B klasy. Jak będzie, to się okaże dopiero na boisku. Ale już teraz Sokół może podbić internet. Na portal youtube.pl trafił właśnie film podsumowujący miniony sezon i przybliżający kibicom drużynę z Kaszowa. Całość ciekawie zmontowana, ale przede wszystkim fajnie pokazuje, jak bliska (i od kuchni) wyglądają małe ligi.

 

Andrzej Padewski wybrany na kolejną kadencję

Gdy spojrzymy na stronę internetową i fanpage Sokoła, to już dziś można śmiało powiedzieć, że Kaszowo pod względem multimedialnym jest nie tylko w B klasie, ale nawet w okręgówce. A może i jeszcze wyżej.

 

Ale najlepiej zobaczcie sami…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.