Kibice Zagłębia Lubin zatrzymani na granicy. Jechali na mecz z widłami?

Kibice Zagłębia zatrzymani na granicy serbsko-węgierskiej. Fani Miedziowych jechali na mecz Zagłębie Lubin – Partizan Belgrad. Według serbskiego portalu Blic znaleziono przy nich broń (prawdopodobnie chodzi o noże i… widły) oraz narkotyki.

 

Oto agenci dolnośląskich piłkarzy

O sprawie pisze portal Blic (tutaj oryginał), a także inne serbskie media. Według reportera portalu, cztery autobusy z kibicami Zagłębia Lubin zostały zatrzymane na granicy serbsko-węgierskiej. Wcześniej nie byli kontrolowani na żadnej granicy. Tym razem podczas przeszukania przy kibicach miano znaleźć broń (prawdopodobnie chodzi o noże), m.in. widły oraz narkotyki.

 

Niestety, chluby fani Miedziowych nam nie przynoszą. Tak oto, jak jesteśmy postrzegani za granicą. To początek tekstu w Blicku:

Polscy chuligani są uważani za najbardziej niebezpiecznych w Europie, co potwierdzili kibice Zagłębia, które zmierzy się z Partizanem w 2. rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

 

100 najlepszych drużyn na Dolnym Śląsku (SEZON 2015/16)

Akcja z widłami z pewnością tego obrazu nie polepszy.

 

Oczywiście, nie można bez potwierdzenia z innych źródeł, bezgranicznie ufać tym informacjom. Choć, nie czarujmy się, mało prawdopodobne, że kibice zostali zatrzymani bez powodu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.