Kibice Zagłębia Lubin zatrzymani na granicy. Jechali na mecz z widłami?

Kibice Zagłębia zatrzymani na granicy serbsko-węgierskiej. Fani Miedziowych jechali na mecz Zagłębie Lubin – Partizan Belgrad. Według serbskiego portalu Blic znaleziono przy nich broń (prawdopodobnie chodzi o noże i… widły) oraz narkotyki.

 

Oto agenci dolnośląskich piłkarzy

O sprawie pisze portal Blic (tutaj oryginał), a także inne serbskie media. Według reportera portalu, cztery autobusy z kibicami Zagłębia Lubin zostały zatrzymane na granicy serbsko-węgierskiej. Wcześniej nie byli kontrolowani na żadnej granicy. Tym razem podczas przeszukania przy kibicach miano znaleźć broń (prawdopodobnie chodzi o noże), m.in. widły oraz narkotyki.

 

Niestety, chluby fani Miedziowych nam nie przynoszą. Tak oto, jak jesteśmy postrzegani za granicą. To początek tekstu w Blicku:

Polscy chuligani są uważani za najbardziej niebezpiecznych w Europie, co potwierdzili kibice Zagłębia, które zmierzy się z Partizanem w 2. rundzie kwalifikacji do Ligi Europy.

 

100 najlepszych drużyn na Dolnym Śląsku (SEZON 2015/16)

Akcja z widłami z pewnością tego obrazu nie polepszy.

 

Oczywiście, nie można bez potwierdzenia z innych źródeł, bezgranicznie ufać tym informacjom. Choć, nie czarujmy się, mało prawdopodobne, że kibice zostali zatrzymani bez powodu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *