Miedź II – GKS Bełchatów 1:4 w Pucharze Polski

Miedź II Legnica przegrała 1:4 z GKS-em Bełchatów w rundzie wstępnej Pucharu Polski 2016/17. Niestety, nie dojdzie w kolejnej rundzie do konfrontacji rezerw z pierwszym zespołem Miedzi.

 

Dolnośląskie sparingi. Wyniki sparingów od I ligi do B klasy

Miedź II Legnica – zdobywca Pucharu Polski na Dolnym Śląsku – w pierwszej, wstępnej rundzie Pucharu Polski 2016/17 trafiła na spadkowicza z I ligi – GKS Bełchatów. Wydawało się, że mający swoje problemy goście będą do przejścia. Rzeczywistość okazała się niestety brutalna.

 

Choć sam mecz był długimi momentami wyrównany, początek była nawet pod dyktando Miedzianki. Udało się nawet gospodarzom wyjść na prowadzenie, które – niestety – stracili jeszcze w I połowie. Później  mimo ambitnej walki nie udało się doprowadzić do wyrównania, a pod koniec meczu Aghwan Papikian dwoma trafieniami ustalił wynik pojedynku.

 

Runda wstępna Pucharu Polski

III liga po reformie. Trudny sezon przed dolnośląskimi klubami

Miedź II Legnica – GKS Bełchatów 1:4 (1:2). Bramki: Wójcik (24) oraz Grolik (35), Zgarda (39), Papikyan (80, 90).

Mecz 1/32 finały Pucharu Polski

W 1/32 finału PP do rozgrywek dołączą dolnośląscy pierwszoligowcy. Chrobry Głogów zmierzy się z Rakowem Częstochowa, który pokonał Wisłę Puławy 2:1.

 

Tymczasem Miedź Legnica będzie mogła pomścić swoją drużynę rezerw, bowiem zmierzy się w kolejnej rundzie z GKS-em Bełchatów.

 

  • Raków Częstochowa – Chrobry Głogów
  • GKS Bełchatów – Miedź Legnica

 

Mecze 1/32 finały zostaną rozegrane w dniach 23/24 lipca 2016 r. (sobota/niedziela).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.