Transmisje meczów dolnośląskich drużyn

Lotto Ekstraklasa, I liga, Liga Europy czy Puchar Polski – transmisje z udziałem dolnośląskich klubów w tych rozgrywkach można obejrzeć na żywo w telewizji lub internecie. Podpowiadamy, gdzie można obejrzeć najbliższe relacje meczów Zagłębia Lubin, Śląska Wrocław, Miedzi Legnica i Chrobrego Głogów.

 

Losowanie 1/16 Pucharu Polski. Śląsk, Zagłębie i Miedź poznali rywali

Mecze swojej drużyny najlepiej oglądać na żywo na stadionie. Nie zawsze jest to jednak możliwe, zwłaszcza gdy spotkanie jest rozgrywane na wyjeździe. Wszystkie mecze ligowe oraz w europejskich pucharach można jednak zobaczyć na żywo w telewizji oraz internecie. Podobnie jak niektóre mecze w I lidze oraz w Pucharze Polski.

 

O najciekawszych spotkaniach z udziałem dolnośląskich drużyn, które można obejrzeć na szklanym ekranie, albo w internecie, będziemy informować na naszym blogu.

 

Transmisje meczów Zagłębia, Śląska i Miedzi

Sporo emocji czeka nas już w bieżącym tygodniu. Zagłębie Lubin zagra w Lidze Europy oraz Lotto Ekstraklasie, Śląska Wrocław w Lotto Ekstraklasie, a Miedź Legnica w I lidze. Wszystkie te spotkania będzie można obejrzeć w telewizji oraz w internecie.

 

Zawsze na początku tygodnia będziemy prezentować rozpiskę z meczami naszych drużyn. W nadchodzącym tygodniu do zobaczenia będą spotkania:

 

Zagłębie Lubin – SonderjyskE

Miedź Legnica ? Górnik Zabrze

Zagłębie Lubin – Termalica Nieciecza

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.