Puchar Polski w okręgach na Dolnym Śląsku

Puchar Polski w okręgach  – znamy pierwsze pary z udziałem zespołów z małych lig w Pucharze Polski 2016/17.

Losowanie 1/16 Pucharu Polski. Śląsk, Zagłębie i Miedź poznali rywali

Jako pierwsze pary I rundy (ewentualnie rundy wstępnej) Pucharu Polski rozlosowały okręgowe związki we Wrocławiu i Jeleniej Górze.

Przypomnijmy, że obrońcami pucharów w poszczególnych są Śląsk II Wrocław, Karkonosze Jelenia Góra, Górnik Wałbrzych, a w Legnicy i na  na Dolnym Śląsku triumfowała Miedź II Legnica.

 

I runda Pucharu Polski – okręg wrocławski

Mecze I rundy Pucharu Polski w okręgu wrocławskim zaplanowane zostały na środę, 24 sierpnia, na godz. 18.

  1. Orzeł Bukówek – Piast Żmigród
  2. PKS Augustyn Wrocław – Śląsk II Wrocław
  3. GKS Mirków/Długołęka – Ślęza Wrocław
  4. Parasol Wrocław – Sokół WIelka Lipa
  5. Żak Wrocław – Orzeł Sadowice
  6. Pogoń Miękinia – MKP Wołów
  7. Polonia Grabowno Wielkie – Pogoń Oleśnica
  8. Pogoń Oleśnica LDJ – Wiwa Goszcz
  9. Skra Wojnowice – Sokół Marcinkowice
  10. Sparta Wrocław – GKS Kobierzyce
  11. Piast Nadolice – Foto-Higiena Gać
  12. Ambrozja Bogdaszowice – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
  13. Błękitni Gniechowice – Zachód Sobótka
  14. LZS Krzyżanowice – Piast Żerniki
  15. Zenit Międzybórz – Olimpia Oleśnica
  16. Olimpia Żerniki Wrocławskie – KS Żórawina
  17. Sokół Kaszowo – Dolpasz Skokowa
  18. Sokół Ujeździec Wielki – KP Brzeg Dolny
  19. Widawa Kiełczów – Energetyk Siechnice
  20. KP Bystre – Widawa Bierutów
  21. Widawa Wrocław – Wratislavia Wrocław
  22. Orzeł Marszowice – LKS Brożec
  23. Orzeł Święta Katarzyna – Strzelinianka
  24. Czarni Białków – Polonia Środa Śląska
  25. Różanka Wrocław – Zjednoczeni Łowęcice
  26. Lotnik Twardogóra – Polonia Trzebnica
  27. Polonia Jaksonów – Czarni Kondratowice
  28. Borowianka Borowa – Czarni Jelcz-Laskowice
  29. Tarant Krzyżowice – Nefryt Jordanów
  30. Olimpia Bukowinka – Orzeł Prusice
  31. KS Karszów – Gromnik Kuropatnik
  32. Piast Lutynia – Odra Malczyce

 

Mecze 1/16 finału odbędą się 7 września o godz. 17:30.

 

I runda Pucharu Polski – okręg jeleniogórski

Mecze I rundy Pucharu Polski w okręgu jeleniogórskim zaplanowane zostały na niedzielę, 7 sierpnia, na godz. 17.

  1. Halniak Miłków – Piast Dziwiszów
  2. Chrobry Nowogrodziec – Gryf Gryfów Śląski
  3. Kwisa Świeradów – Sudety Giebułtów
  4. LKS Kraśnik Dolny – KS Stare Jaroszowice
  5. GKS Tomaszów Bolesławiecki – Piast Wykroty
  6. Stella Lubomierz – Apis Jędrzychowice
  7. Sparta Zebrzydowa – Nysa Zgorzelec
  8. GKS Iwiny – GKS Warta Bolesławiecka
  9. Woskar Szklarska Poręba – Włókniarz Mirsk
  10. Pogoń Świerzawa – Lotnik Jeżów Sudecki
  11. Olsza Olszyna – Włókniarz Leśna
  12. Łużyce Lubań – Karkonosze Jelenia Góra
  13. Orliki Węgliniec – Granica Bogatynia
  14. Karkonosze Jelenia Góra /juniorzy/ – Olimpia Kamienna Góra
  15. Rybak Parowa – Twardy Świętoszów
  16. LZS Zaręba – Hutnik Pieńsk
  17. Orzeł Mysłakowice – Potok Karpniki
  18. LZS Pisarzowice – Czarni Lwówek Śląski
  19. LZS Łaziska – G K S Raciborowice
  20. Granica Miłoszów – Cosmos Radzimów
  21. KS Włodzice – LKS Ocice
  22. LKS Dobra – LZS Brzeźnik
  23. Orzeł Gościszów – GKS Gromadka
  24. Bóbr Marciszów – KS Maciejowa
  25. WKS Pilchowice – Lechia Piechowice
  • Olimpia Kowary – wolny los

 

I runda Pucharu Polski – okręg legnicki

Mecze I rundy Pucharu Polski w okręgu legnickim zaplanowane zostały na niedzielę, 14 sierpnia, na godz. 16.

  1. Ikar Miłogostowice – Iskra Kochlice
  2. Albatros Jaśkowice – Konfeks Legnica
  3. Rodło Granowice – Rataj Paszowice
  4. Orzeł Mikołajowice – Kuźnia Jawor
  5. KS Legnickie Pole – Górnik Złotoryja
  6. Zryw Kłębanowice – Prochowiczanka
  7. Przyszłość Prusice – Kaczawa Bieniowice
  8. Dąb Stow. Siedliska – Chojnowianka
  9. Krokus Kwiatkowice – Grom Gromadzyń Wielowieś
  10. Victoria Siciny – Odra Chobienia
  11. Polonia Fortuna Obora – Odra Ścinawa
  12. Relaks Szklary Dolne – Czarni Rokitki
  13. Sparta Rudna – Iskra Księginice
  14. Victoria Parchów – Górnik Lubin
  15. Tęcza Kwielice – Dragon Jaczów
  16. Zadzior Buczyna – Huta Przemków
  17. Zryw Kotla – Gwardia Białołęka
  18. Orzeł Czerna – wolny los

 

I runda Pucharu Polski – okręg wałbrzyski

Mecze I rundy Pucharu Polski w okręgu wałbrzyskim zaplanowane zostały na niedzielę, 14 września, na godz. 16.30.

  1. Victoria Tuszyn – Lechia Dzierżoniów
  2. PPN Kłodzko 2 – Unia Bardo
  3. Orlęta Krosnowice – Nysa Kłodzko
  4. Piławianka Piława Górna – Iskra Jaszkowa Dolna
  5. PPN Kłodzko 1 – Unia Złoty Stok
  6. Pogoń Duszniki Orzeł – Ząbkowice Śląskie
  7. Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Piast Nowa Ruda
  8. Niemczanka Niemcza – Bielawianka Bielawa
  9. PPN Wałbrzych 2 – Polonia-Stal Świdnica
  10. PPN Świdnica 2 – Zdrój Jedlina Zdrój
  11. MKS Szczawno Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska
  12. PPN Świdnica 1 – AKS Strzegom
  13. Górnik Gorce – Zjednoczeni Żarów
  14. PPN Wałbrzych 1 – Victoria Świebodzice
  15. Grom Witków – LKS Bystrzyca Górna
  16. LKS Gola Świdnicka – Górnik Wałbrzych

 

Drabinka w okręgu wałbrzyskim

1/8 Pucharu Polski – 21 lub 28 września godz. 16.00

  • 17. Zwycięzca Meczu 1 – Zwycięzca Meczu 2
  • 18. Zwycięzca Meczu 3 – Zwycięzca Meczu 4
  • 19. Zwycięzca Meczu 5 – Zwycięzca Meczu 6
  • 20. Zwycięzca Meczu 7 – Zwycięzca Meczu 8
  • 21. Zwycięzca Meczu 9 – Zwycięzca Meczu 10
  • 22. Zwycięzca Meczu 11 – Zwycięzca Meczu 12
  • 23. Zwycięzca Meczu 13 – Zwycięzca Meczu 14
  • 24. Zwycięzca Meczu 15 – Zwycięzca Meczu 16

1/4 Pucharu Polski – 5 lub 12 października godz. 15.30

  • 25. Zwycięzca Meczu 17 – Zwycięzca Meczu 18
  • 26. Zwycięzca Meczu 19 – Zwycięzca Meczu 20
  • 27. Zwycięzca Meczu 21 – Zwycięzca Meczu 22
  • 28. Zwycięzca Meczu 23 – Zwycięzca Meczu 24

Półfinał

  • 29. Zwycięzca Meczu 25 – Zwycięzca Meczu 26
  • 30. Zwycięzca Meczu 27 – Zwycięzca Meczu 28

Finał

  • 31. Zwycięzca Meczu 29 – Zwycięzca Meczu 30

 

I runda Pucharu Polski PPPN Wałbrzych (17 sierpnia, godz. 17:00)

  1. Górnik Nowe Miasto – Orzeł Lubawka
  2. Górnik Nowe Miasto – Podgórze Wałbrzych
  3. Biały Orzeł Mieroszów – Wolny Los
  4. Zagłębie Wałbrzych – Wolny Los

 

Półfinał Pucharu Polski – 24 sierpnia, godz. 17.00

  • 17. Zwycięzca Meczu 1 – Zwycięzca Meczu 3
  • 18. Zwycięzca Meczu 2 – Zwycięzca Meczu 4

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.