III liga: Dolnośląska jedenastka kolejki (KOLEJKA #1)

Pierwsze kolejka III ligi za nami. Dziś na blogu po raz pierwszy prezentujemy “Jedenastkę kolejki III ligi”, do której trafili wyróżniający się piłkarze z dolnośląskich drużyn.

 

III liga: Kiepski start naszych drużyn (WYNIKI I KOLEJKI)

Początek sezonu w wykonaniu naszych drużyn zbyt imponujący nie był. Jedno zwycięstwo, 3 remisy i 4 porażki – to bilans 1. kolejki. Choć trzeba uczciwie przyznać, że we wszystkich zremisowanych meczach (plus przegranym spotkaniu w Polkowicach) nasi tracili gole w końcówkach meczów, co przy odrobinie szczęścia mogło skończyć się znacznie lepiej.

 

Nawet przegrane mecze przez Lechię i Ślęzę, choć wyniki na to nie wskazują, były wyrównane i wcale nie musiały się skończyć porażkami. Z pewnością można się pokusić o stwierdzenie, że gra naszych drużyn była lepsza, niż wyniki, które osiągnęły.

 

Wracając do jedenastki kolejki, to tym razem postawiliśmy na takie zestawienie.

3 liga jedenastka 1 kolejki

WSZYSTKO O 3. GRUPIE III LIGI

Rezerwa: Michał Piotrowski (Miedź II), Dawid Molski (Ślęza), Piotr Kasiński (Polkowice), Marcin Morawski (Górnik W.), Marcin Krupa (Olimpia), Patryk Bobkiewicz (Piast).

Piłkarz kolejki: Jevgeņijs Kosmacovs.

 

[socialpoll id=”2375114″ path=”/polls/2375114″ width=”400″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.