Perła Węgrów otworzyła sklep z klubowymi pamiątkami

Perła Węgrów otworzyła sklep internetowy z klubowymi pamiątkami i gadżetami. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Perła na co dzień występuje we wrocławskiej B klasie.

 

Awanse i spadki w sezonie 2016/17 na Dolnym Śląsku

To chyba ewenement na skalę nie tylko Polską, ale może i światową. Klub z niewielkiej wsi na co dzień występujący w 8. lidze otwiera własny sklep internetowy z pamiątkami i gadżetami. Na razie do wyboru są koszulki (sporo wzorów), bluza, kubki i… dziecięce body. Asortyment będzie poszerzany, można również zgłaszać swoje pomysły na to, co powinno się w nim znaleźć.

 

Nie wiem, jak się będzie towar sprzedawał, ale już dziś autorom pomysłu należą się gratulacje. Świetny pomysł na promocję oraz integrowanie lokalnej społeczności wokół drużyny i piłki nożnej. Takiego podejścia od węgrowian mogliby się uczyć w klubach z o wiele wyższych lig.

 

Puchar Polski w okręgach na Dolnym Śląsku

Warto pamiętać, że Perła wyróżnia się nie tylko sklepem internetowym. To również klub, który od kilku sezonów (z przerwą) świetnie prowadzi klubowy kanał na portalu youtube.pl. Wyróżniał się on już od dawna, a teraz – z nadejściem nowego sezonu – ma być jeszcze lepszy…

 

Wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Perła marketingowo jest już w lidze znacznie wyższej, niż B klasa. Być może wyższą ligę zaatakują również piłkarze. Do zespołu dołączyło już pięciu nowych graczy, którzy powinni okazać się sporym wzmocnieniem. W dwóch dotychczasowych sparingach Perła wygrała: 4:1 z LZS Bystre oraz 6:2 z Borowianką Borowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.