Oto bramki z meczu Śląsk II – Ślęza

Mecz III ligi Śląsk II – Ślęza to z pewnością wydarzenie soboty na dolnośląskich, i nie tylko, boiskach. O spotkaniu i jego dramatycznym przebiegu napisały nawet ogólnopolskie portale. Widzieliście gole z tego meczu?

 

Śląsk II – Ślęza od 4:0 do 4:5. Dziewięć goli na Oporowskiej!

Przypomnijmy, że Ślęza Wrocław dokonała niemal niemożliwego. Po 33 min. podopieczni Grzegorza Kowalskiego przegrywali 0:4. Ostatecznie wygrali 5:4, zwycięskiego gola zdobywając w 87 min. Wiadomość o tak niecodziennym przebiegu meczu obiegła nawet ogólnopolskie portale piłkarskie.

 

Zwycięstwo żółto-czerwonych jest tym bardziej cenne, że w drużynie gospodarzy było siedmiu graczy z szerokiej kadry pierwszej drużyny. Choć z drugiej strony, być może była to też swego rodzaju pułapka. Przy wysokim prowadzeniu najbardziej doświadczeni gracze WKS-u myśleli, że jest już “po ptakach” i raczej nie mieli ochoty “umierać” za rezerwy.

 

III liga: Dolnośląska jedenastka kolejki (# 4)

Przy okazji najprawdopodobniej mocno wydłużyli swoją drogę do pierwszej drużyny Śląska, bo blamaż z ich udziałem (jakim z pewnością było roztrwonienie takiej przewagi) oglądał trener Mariusz Rumak.

 

Widzieliście już bramki z meczu Śląsk II – Ślęza? Jeśli nie, to można zobaczyć je poniżej. Film pochodzi z kanału Ślęzy Wrocław na portalu youtube.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.