III liga: Dolnośląska jedenastka kolejki (# 5)

5. kolejka III ligi odbyła się w cieniu szalonego meczu we Wrocławiu, gdzie Śląsk II przegrał ze Ślęzą, mimo że prowadził już 4:0. Oto nasza “Jedenastka 5. kolejki III ligi”.

 

Śląsk II ? Ślęza od 4:0 do 4:5. Dziewięć goli na Oporowskiej!

Czterech zawodników z meczu Śląsk II – Ślęza trafiło do naszej jedenastki, oczywiście głównie za akcje w ofensywie, bo obrońcy nie mieli w sobotę najlepszego dnia. Poza… Dawidem Molskim, który – choć jest nominalnym defensorem – świetnie radził sobie w ofensywie.

 

Po raz drugi z rzędu do bramki naszej drużyny kolejki trafia Damian Primel z Polkowic. W dużej mierze dzięki niemu KS wywiózł punkt z Kowar (obronił m.in. rzut karny).

 

3. GRUPA III LIGI – WIĘCEJ WIADOMOŚCI

W drużynie znalazł się Kamil Biliński, który – nie ma co ukrywać – jest zawodnikiem ekstraklasowego Śląska. Z drugiej strony zagrał w III lidze i zdobył dwie bramki. Ostatecznie właśnie to przeważyło, że mimo wszystko trafił do naszej drużyny.

 

Oto dolnośląska jedenastki 5. kolejki III ligi

3 liga 5 kolejka jedenastka

Rezerwa: Marcin Chrobak (Olimpia), Mateusz Miazga (Miedź II), Jakub Bohdanowicz (Ślęza), Łukasz Maciejewski (Lechia), Adrian Zieliński (Olimpia), Mateusz Surożyński (Polkowice), Lucjan Zieliński (Miedź II).

Piłkarz kolejki: Dawid Molski.

Mecz Śląsk II – Ślęza miał wielu bohaterów, ale właśnie Molski najpierw doprowadził do wyrównania, a pod koniec meczu indywidualnym rajdem zapewnił żółto-czerwonym 3 punkty. Miał również asystę przy bramce Bohdanowicza. Co ciekawe, ten nominalny obrońca, kończył mecz ze Śląskiem w ataku.

[league_table 3027] [socialpoll id=”2375114″ path=”/polls/2375114″ width=”400″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.