Koreańczyk Kyo Soo Park w Lechii Dzierżoniów

Kyo Soo Park nowym piłkarzem Lechii Dzierżoniów. Nowych zawodnik dolnośląskiego III-ligowca pochodzi z Korei Południowej.

 

Regions Cup 2007. Oto jak potoczyły się losy naszych mistrzów Europy

„Dyrektor klubu Adam Bagiński prawie stanął na głowie, by dopiąć wszystkie sprawy związane z przejściem do naszego klubu nowego zawodnika. 20-letni środkowy pomocnik Kyo Soo Park pochodzący z Korei Południowej dołącza do Lechii. Popularny “Fernando” sprawdza się również na “dziesiątce” i przepracował z zespołem cały okres przygotowawczy. Witamy na pokładzie! – poinformowała Lechia na swoim profilu na facebooku.

 

Nowy, kreatywny zawodnik z pewnością się przyda. Lechia kiepsko zaczęła sezon w III lidze. Obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, w 5 meczach nie wygrała jeszcze meczu.

 

Miejmy nadzieję, że niedługo – już z Kyo Soo Parkiem w składzie – zacznie wygrywać.

2 thoughts on “Koreańczyk Kyo Soo Park w Lechii Dzierżoniów

  1. Ludzie kogo wy do cholery ściągacie i komu płacicie ??!! Wolicie zatrudnić jakegoś obcokrajowca z drugiego końca świata , zamiast poszukaj jakiegoś młodego chłopaka w regionie … ręce opadają , brak słów

    1. A skad wiesz ze gosc gra za kase? Twoje zarzytu akurat sa nie na miejscu jesli chodzi o Lechię. Najmlodsza obok Slezy druzyna w lidze z prakrycznie samymi wychowankami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.