III liga, IV liga i okręgówka: Piłkarski weekend na Dolnym Śląsku (MAPA)

Mecze III ligi, IV ligi i okręgówki na Dolnym Śląsku. Podczas weekendu czeka nas 51 meczów w tych ligach. Sprawdźcie na naszej mapie – kto z kim, kiedy i o której będzie grał podczas weekendu.

 

Regions Cup 2007. Oto jak potoczyły się losy naszych mistrzów Europy

Kolejny piłkarski weekend w regionie przed nami. Tym razem po raz pierwszy na naszej mapie umieszczamy mecze w okręgówkach na Dolnym Śląsku. W sumie kibice będę mieli do obejrzenia 51 meczów od III ligi do okręgówki. Zapowiada się sporo emocji.

 

Tym razem w III lidze będą tylko trzy mecze rozgrywane w regionie. W tym dwa z nich to spotkania derbowe. W Legnicy najlepszy jak do tej pory atak (13 goli) zmierzy się z najgorsza obroną (12 goli straconych) ze Żmigrodu (obok Śląska II). W Polkowicach KS zagra z Lechią Dzierżoniów, a w Oławie Ślęza podejmie Ruch Zdzieszowice.

 

IV liga dolnośląska: 3. kolejka w obu grupach (WYNIKI, TABELE, STRZELCY)

W IV lidze wschodniej najciekawiej zapowiada się mecz w Wołowie, gdzie beniaminek (3. miejsce w tabeli) podejmie lidera z Gaci. Ciekawie powinno być też w Oleśnicy, gdzie Pogoń podejmie Polonię-Stal Świdnica oraz w Świebodzicach, gdzie spotkają się niepokonane dotąd ekipy Victorii i Bielawianki. Tymczasem na dole tabeli, w derbach gminy Kąty Wr., Orzeł Sadowice podejmie Bystrzycę Kąty Wr.

 

W grupie zachodniej sporo można sobie obiecywać po meczy Apis Jędrzychowice – Karkonosze Jelenia Góra. Tymczasem lider ze Szczedrzykowic podejmie Nysę Zgorzelec, która na razie zanotowała dwa bezbramkowe remisy. W meczu drużyn z dołów tabeli Włókniarz Mirsk zagra u siebie z Lotnikiem Jeżów Sudecki, który poprowadzi już nowy trener. Po rezygnacji Jerzego Szalińskiego, stery Lotnika przejął Artur Milewski.

 

Wiele ciekawego grania szykuje się również w okręgówkach. W grupie wrocławskiej typowana do pewnego zwycięstwa w lidze Polonia Trzebnica podejmie KS Żórawina, a więc czeka nas mecz lidera i wicelidera po 1. kolejce. Gdzie jeszcze warto wybrać się na mecz. Zobaczcie na naszej mapie.

 

Mecze III ligi, IV ligi i okręgówki na Dolnym Śląsku

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.