Polska – Kazachstan na żywo. Eliminacje MŚ 2018 (TRANSMISJA, GDZIE OGLĄDAĆ)

Polska – Kazachstan: wyjazdowym meczem z Kazachstanem, reprezentacja Polski rozpocznie eliminacje mistrzostw świata w Rosji. Gdzie oglądać na żywo transmisję Polska – Kazachstan? Kiedy mecz Polska – Kazachstan? – sprawdźcie.

 

Polska – Kazachstan: Transmisja na żywo

Polska reprezentacja rozpoczyna walkę o awans do mistrzostw świata w piłce nożnej, które w 2018 roku odbędą się w Rosji. W pierwszym meczu zagramy na wyjeździe z Kazachstanem. Mecz odbędzie się w niedzielę, 4 września w Astanie. Trenera Adama Nawałkę z pewnością cieszy forma jego podopiecznych z lig zagranicznych, którzy w zdecydowanej większości zostali powołani do reprezentacji. W Bundeslidze Robert Lewandowski strzelił 3 gole, a Arkadiusz Milik zanotował swoje dwa pierwsze trafienia dla Napoli.

 

Z pewnością Polacy będą zdecydowanym faworytem meczu z Kazachstanem. Mimo że trener Adama Nawałka na konferencji prasowej na rozpoczęcie zgrupowania podkreślał, że Kazachstan gra coraz lepiej, to głównym rywalem jego podopiecznych może być… murawa.

 

Polska – Kazachstan: Transmisja na żywo

W Astanie jest bowiem sztuczna murawa, co z pewnością będzie premiowała gospodarzy. Nie powinna być to jednak aż taka przeszkoda, by nie poradzić sobie z Kazachami.

Sprawdźcie, gdzie obejrzeć transmisję z meczu Kazachstan – Polska w telewizji oraz w internecie.

 

Przed Polakami również spore wyzwanie logistyczne, bowiem między Polską i Kazachstanem jest aż 4 godziny różnicy. Z pewnością nie będzie się biało-czerwonym łatwo zaaklimatyzować. Mecze w Astanie rozpocznie się o godz. 22 czasu lokalnego.

 

Transmisja meczu Polska – Kazachstan. Sprawdź, gdzie na żywo obejrzeć pierwszy mecz biało-czerwonych w walce o punkty w eliminacjach mistrzostwa świata w Rosji 2018r. Przypomnijmy, że z 9 grup eliminacyjnych bezpośrednio awansują tylko zwycięzcy. Osiem najlepszych reprezentacji z drugich miejsc zagra w barażach. 

 

Konferencja reprezentacji Polski przed meczem z Kazachstanem

Polska – Kazachstan: kiedy mecz?

O której mecz Polska – Kazachstan?

Polska – Kazachstan: Transmisja na żywo, online, stream

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *