IV liga zachód: Ostre strzelanie w 5. kolejce (WYNIKI, TABELA, STRZELCY)

5. kolejka IV ligi dolnośląskiej zachód. Ostre strzelanie urządziły sobie niektóre drużyny podczas ostatnie kolejki. Oto wyniki 5. kolejki IV ligi zachód oraz aktualna tabela i klasyfikacja strzelców.

 

IV liga wschód: 5. kolejka – WYNIKI, TABELA, STRZELCY

Najwięcej goli padło w Wąsoszy, gdzie Orla rozbiła Zamet Przemków 8:0. Po 3 gole zdobyli Konrad Węglarz i Piotr Możdżech, a dwa trafienia dołożył Robert Sobieraj. Dzięki tak wysokiemu zwycięstwu gospodarze awansowali na 4. miejsce w tabeli.

 

Pięć trafień w meczu z Granicą Bogatynia zanotowali piłkarze Włókniarza Mirsk. To z pewnością niespodzianka, bowiem w dotychczasowych 4 meczach mirszczanie strzelili tylko 2 gole. Z kolei Granica przyjechała do Mirska po dwóch ligowych wygranych i można było się spodziewać lepszej postawy podopiecznych Miroslava Racski.

 

Walkowery i dyskwalifikacje za bójki na meczach

Pierwsze zwycięstwo, i od razu 4:0, zanotowali gracze Nysy Zgorzelec. To kolejna wysoka porażka Lotnika Jeżów Sudecki, który pogrąża się na dnie ligowej tabeli.

 

Skromniej, bo 2:0 i 2:1, wygrały ekipy Apisy Jędrzychowice i Sparty Grębocice. Ci pierwsi pokonali rezerwy Chrobrego Głogów, a drudzy drużynę z Warty Bolesławieckiej.

 

Tymczasem w hicie sobotnich meczów grupy zachodniej Stal Chocianów podzieliła się punktami z AKS-em Strzegom 1:1. Goście prowadzili od 8 min. i mieli jeszcze kilka okazji na podwyższenie rezultatu (m.in. dwa słupki), ale ostatecznie tylko zremisowali.

 

W niedzielę strzelecką formę podtrzymały rezerwy Zagłębia Lubin, które w Wykrotach pokonały Piasta 6:1. W drugim niedzielnym meczu lider, Orkan Szczedrzykowice pokonał Karkonosze Jelenia Góra 1:0

 

IV liga zachód: 5. kolejka

  • Stal Chocianów – AKS Strzegom 1:1
  • Sparta Grębocice – GKS Warta Bolesławiecka 2:1
  • Orla Wąsosz – Zamet Przemków 8:0
  • Piast Wykroty – Zagłębie II Lubin 1:6
  • Apis Jędrzychowice – Chrobry II Głogów 2:0
  • Włókniarz Mirsk – Granica Bogatynia 5:0
  • Orkan Szczedrzykowice – Karkonosze Jelenia Góra 1:0
  • Nysa Zgorzelec – Lotnik Jeżów Sudecki 4:0
[league_table 2922]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.