Lech Poznań – Pogoń Szczecin na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

Lech Poznań – Pogoń Szczecin w 8. kolejce Lotto Ekstraklasy. Mecz Lech – Pogoń w niedzielę, 11 września (11.09.2016) o godz. 15.30. Lech Poznań – Pogoń Szczecin – transmisja live w TV i w internecie. Sprawdź, gdzie zobaczyć na żywo meczu Lech – Pogoń.

 

Lech Poznań – Pogoń Szczecin: Transmisja na żywo

Mecz Lech Poznań – Pogoń Szczecin to debiut na ławce trenerskiej Kolejorza Nenada Bjelicy. Chorwat zastąpił Jana Urbana, mimo że Lech zaczął w  końcu punktować i opuścił dolne rejony tabeli. Władze klubu uznały jednak, że potrzebna jest zmiana. Dziś drużyna Bjelicy zmierzy się z nieobliczalną Pogonią.

 

Trener Lecha zapowiada, że bez względu na skład i taktykę, którą ostatecznie wybierze dla swojej drużyny, interesuje go tylko zwycięstwo. Chorwat dodaje, że dysponuje na tyle mocną kadrą, że mecze u siebie po prostu wygrywać, bez względu na to, kto przyjeżdża na Bułgarską.

 

Lech Poznań – Pogoń Szczecin: Transmisja na żywo

Pogoń, podobnie jak Lech, kiepsko rozpoczęła sezon. Ale od trzech spotkań podopieczni Kazimierza Moskala grają więcej niż dobrze. Wygrali 2 spotkania, a jedno zremisowali. Bilans bramkowy 8:1. I głośno szczecinianie zapowiadają, że do Poznania jadą po punkty.

 

Lech Poznań – Pogoń Szczecin: Na żywo w TV i online live stream. Sprawdźcie, gdzie można zobaczyć transmisję ze spotkania Lech – Pogoń 

Lech – Pogoń: Trener Nenad Bjelica przed meczem

LECH POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN: TRANSMISJA NA ŻYWO

LECH – POGOŃ: GDZIE OGLĄDAĆ?

LECH POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.