“Ostry” w telewizji radził jak kierować swoją karierą

Krzysztof Ostrowski, obecnie piłkarz Polonii Trzebnica, a wcześniej m.in. Śląska Wrocław, wystąpił w programie Dzień Dobry TVN na temat “Co robić po zakończeniu kariery? Dylemat wielu sportowców”.

 

Polonia Trzebnica się zbroi. Ostrowski, Wołczek i… Szandrocho

Punktem wyjścia do dyskusji w studiu, w którym oprócz Krzysztofa Ostrowskiego, był Mariusz Śrutwa, przed laty świetny napastnik, był reportaż o Radosławie Kałużnym. Były reprezentant Polski i gracz m.in. Zagłębia Lubin wydał ostatnio książkę “Powrót Taty. Autobiografia”, w której opisuje nie tylko swoją karierę, ale również perypetie życiowe. Dziś Kałużny pracuje fizycznie na budowie.

 

Właśnie o karierach piłkarskich i o tym, co się dzieje z zawodnikami po zawieszeniu butów na kołku dotyczyła rozmowa, którą prowadzili Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Krzysztof Ostrowski, który prowadził m.in. klinikę uzależnień, oraz Śrutwa (oprócz grania w piłkę zajmował się rodzinną firmą kominiarską, którą prowadzi do dziś) opowiadali jak ważne jest dla piłkarzy wykształcenie, a także rozsądne gospodarowanie majątkiem zarobionym podczas kariery.

 

Krzysztof Ostrowski w programie DDTVN

Cały program można zobaczyć klikając link powyżej. Powinni go obejrzeć zwłaszcza młodzi zawodnicy, którzy są u progu kariery, by nie zapominali, że “życie po piłce” nie musi był łatwe i znacznie wcześniej warto pomyśleć o planowaniu swojej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.