Legia Warszawa – Zagłębie Lubin na żywo (TRANSMISJA, ONLINE, STREAM)

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin w drugim niedzielnym meczu 9. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz Legia – Zagłębie w niedzielę, 18 września (18.09.2016) o godz. 18.30. Legia Warszawa – Zagłębie Lubin na żywo w TV oraz w internecie. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu Legia – Zagłębie live, online, stream.

 

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin: Transmisja na żywo

Mecz mistrza Polski z trzecią drużyna z poprzedniego sezonu z definicji zasługuje na miano hitu kolejki. Choć miejsca w tabeli obu zespołów na to nie wskazują. Legia jest dopiero 14., a Zagłębie – choć 6. – to jednak w formie dalekiej od optymalnej. Dla kogo będzie to mecz na przełamanie?

 

Dziś w Warszawie więcej się mówi o tym, czy mecz z Zagłębiem będzie ostatnim na ławce trenerskiej Legii dla Besnika Hasiego. Od blamażu 0:6 w Lidze Mistrzów z Borussią Dortmund właściwie wszyscy, i dziennikarze, i kibice, nie mają wątpliwości, że zmiany są konieczne. Zwłaszcza że w lidze legioniści również spisują się dużo poniżej oczekiwań. 3 porażki w 4 ostatnich meczach i tyko dwie wygrane w bieżącym sezonie.

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin: Transmisja na żywo

Aż takich kłopotów nie mają w Lubinie, ale Zagłębie ostatnio również mocno spuściło z tonu. Niedawny lider po trzech wygranych na początku rozgrywek, od pięciu meczów nie poznał smaku zwycięstwa. Po czterech remisach w ostatniej kolejce podopieczni Piotra Stokowca przegrali u siebie z Wisłą Płock. W Warszawie będą chcieli przerwać złą passę.

 

Dla kogo mecz Legia Warszawa – Zagłębie Lubin okaże się przełomem? Z pewnością będzie wyjątkowy dla Macieja Dąbrowskiego, który sezon zaczął w barwach Miedziowych, a potem przeniósł się na Łazienkowską. Tylko czy dziś, po kiepskim meczu z Borussią, dostanie szansę w spotkaniu przeciwko byłym kolegom?

 

Legia Warszawa – Zagłębie Lubin: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można obejrzeć transmisję meczu Legia – Zagłębie

Legia – Zagłębie: Trener Hasi przed meczem z Zagłębiem

LEGIA WARSZAWA – ZAGŁĘBIE LUBIN: TRANSMISJA NA ŻYWO

LEGIA – ZAGŁĘBIE: GDZIE OGLĄDAĆ?

LEGIA WARSZAWA – ZAGŁĘBIE LUBIN: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.