Zagłębie – Legia stream na żywo 03.03. (ZAGŁĘBIE – LEGIA TRANSMISJA, ONLINE)

Zagłębie – Legia stream na żywo. Mecz Zagłębie Lubin – Legia Warszawa w meczu 24. kolejki Lotto Ekstraklasy. Zagłębie – Legia w piątek, 3 marca (03.03.2017) o godz. 20.30. Gdzie oglądać Zagłębie – Legia na żywo w TV i Online?

 

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

W Lubinie 3 marca spotkają się drużyny, które w ubiegłym sezonie były na podium mistrzostw Polski.  Dziś jednak w obu ekipach nie jest tak różowo. Co prawda i Zagłębie, i Legia, są w czołówce Lotto Ekstraklasy, ale początek wiosny nie jest w ich wykonaniu zbyt przekonujący.

 

Miedziowi co prawda zaczęli od wygranej z Arką 1:0, ale w ostatniej kolejce ulegli w Płocku drugiemu beniaminkowi 1:2. Na razie podopieczni Piotra Stokowca nie grają piłki, do której zdążyli nas już przyzwyczaić. Ci ciekawe, słabszy okres lubinianie mieli również przed pierwszym mecze z Legią. Wtedy jechali do Warszawy po czterech remisach i porażce. I wygrali 3:2.

Legia Warszawa – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Legia Warszawa też ma jednak swoje kłopoty. Nawet większe. Podopieczni Jacka Magiery stracili formę, którą imponowali późną jesienią. Na wiosnę wygrali co prawda z Arką 1:0, ale później przegrali u siebie z Ruchem 1:3 i zremisowali 1:1 z Bruk-Bet Termalicą. Dodatkowo odpadli z europejskich pucharów, choć akurat z Ajaksem zagrali chyba najlepiej w tym roku.

 

Dla kogo mecz Zagłębie Lubin – Legia Warszawa okaże się przełomem? Na pewno będzie to wyjątkowe spotkanie dla Macieja Dąbrowskiego, który sezon zaczął w barwach Miedziowych, a potem przeniósł się na Łazienkowską. Ostatnio wrócił do pierwszego składu mistrza Polski i jest spora szansa, że zagra przeciko byłym kolegom.

 

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa: Transmisja na żywo w telewizji i internecie. Sprawdźcie, gdzie można obejrzeć transmisję meczu Zagłębie – Legia

Przed meczem Zagłębie Lubin – Legia Warszawa

ZAGŁĘBIE LUBIN – LEGIA WARSZAWA: TRANSMISJA NA ŻYWO

ZAGŁĘBIE – LEGIA: GDZIE OGLĄDAĆ?

ZAGŁĘBIE LUBIN – LEGIA WARSZAWA: O KTÓREJ MECZ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.