III liga: Dolnośląska jedenastka kolejki (# 9)

9. kolejka III ligi za nami. Tym razem uhonorowaliśmy graczy sześciu klubów, najwięcej z Piasta Żmigród. Sprawdźcie, kto trafił do drużyny kolejki złożonej z dolnośląskich piłkarzy. Oto nasz “Jedenastka 9. kolejki III ligi”.

 

Drużyna miesiąca w III lidze. Podsumowanie sierpnia 2016

Jedenastkę 9. kolejki zdominowali gracze Piasta Żmigród, który efektownie pokonał Olimpię Kowary 4:1. W podstawowej drużynie znalazło się ich trzech, a po dwóch zawodników mają Lechia Dzierżoniów, Ślęza Wrocław oraz Miedź Legnica.

 

W bramce naszej jedenastki “debiutuje” Łukasz Malec, który był jednym z ojców pierwszego zwycięstwa Lechii Dzierżoniów w sezonie.  W obronie tym razem stawiamy na czwórkę zawodników, bo właśnie defensorzy podczas minionej kolejki wyróżniali się na boiskach. Czterech piłkarzy znalazło się również w drugiej linii, a na szpicy dwóch.

 

Oto dolnośląska jedenastki 9. kolejki III ligi

iii-liga-9-kole_16259135_01487ac75c22eb0cbed093abf17ad37f258e6463

Rezerwa: Damian Jaroszewski (Górnik), Filip Kendzia (Piast), Kornel Traczyk (Ślęza), Adrian Repski (Śląsk II), Marcin Buryło (Lechia), Jurij Furta (Piast).

Piłkarz kolejki: Grzegorz Mazurek.

Kolejny dobry mecz napastnika Piast Żmigród. W meczu z Olimpią dwa razy wyprowadzał swoją drużynę na dwubramkowe prowadzenie.

 

[league_table 3027]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.