Znamy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski w okręgu wrocławskim

Poznaliśmy pary ćwierćfinałów Pucharu Polski w okręgu wrocławskim. Szykują się bardzo ciekawe mecze. Zwłaszcza w Gaci i Wielkiej Lipie, choć emocji nie zabraknie również w Trzebnicy i Kobierzycach.

 

Pucharowa środa. 1/8 finału Pucharu Polski w okręgach (WYNIKI)

W minioną środę odbyły się cztery mecze, a tydzień wcześniej trzy spotkania, 1/8 finału Pucharu Polski w okręgu wrocławskim. Do rozegrania został jeszcze jeden mecz – Zachód Sobótka – Ślęza Wrocław – który zaplanowany jest na środę, 5 października.

 

Już dziś (piątek, 30 września) rozlosowane zostały pary ćwierćfinałowe.

¼ finału Pucharu Polski – okręg Wrocław

  • GKS Kobierzyce – MKP Wołów
  • Foto Higiena Gać – Zachód Sobótka/Ślęza Wrocław
  • Polonia Trzebnica – Bystrzyca Kąty Wr.
  • Sokół Wielka Lipa – Piast Żmigród

Mecze zaplanowano na środę, 12 października na godz. 16.30. Rezerwowy termin to 19.10 (godz. 16.30).

 

Karramba… 7:0 na koniec Region’s Cup nic nie dało

Jak widać po zestawie par, emocji w ćwierćfinałach nie zabraknie. Szlagierowo zapowiada się mecz w Gaci, gdzie Foto-Higiena (lider IV ligi) zmierzy się ze zwycięzcą spotkania w Sobótce. Ślęza będzie zdecydowanym faworytem tej konfrontacji, ale warto pamiętać, że podobnie mówiono przed meczem sobótczan ze Śląskiem II.

W Wielkiej Lipie Sokół podejmie Piasta Żmigród w derbach powiatu trzebnickiego. Gospodarze na razie zawodzą w IV lidze, ale na mecz z lokalnym rywalem z pewnością się zmobilizują.

W Kobierzycach dojdzie do spotkania dwóch czwartoligowców. GKS ostatnio obniżył ltoy, a to oznacza, że beniaminek z Wołowa nie będzie bez szans.

Tymczasem w Trzebnicy Polonia podejmie Bystrzycę Kąty Wr. Gospodarze są liderem okręgówki, goście średniakiem w IV lidze – wynik jak na razie jest niewiadomą, choć lekkim faworytem jest raczej Polonia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.