Pogrom w IV lidze. Rezerwy Zagłębia wygrywają 17:0

W IV lidze dolnośląskiej zachód zmierzyli się dziś lider i ostatnia drużyna. Tego, że padnie wysoki wynik można było się spodziewać. Ale tego, że Zagłębie II rozgromi Granicę Bogatynia 17:0 to już nie.

 

IV liga zachód: Ostre strzelanie Apisu i AKS-u (12. KOLEJKA, TABELA)

To miał być mecz do jednej bramki. I był… jednak rozmiary zwycięstwa rezerw Zagłębia szokują. Nie mówimy bowiem o meczu B czy C klasy, gdzie czasem trafiają  się wysokie rezultaty. To jest IV liga, czyli – było nie było – najwyższa liga w regionie.

 

Granica przegrała 10 mecz w sezonie. To ósma porażka z rzędu podopiecznych Miroslava Racski. Bilans bramek 12 – 66. Taki bilans po prostu nie przystoi.

 

Tak strzelają w IV lidze. Bracia na czele klasyfikacji

A Zagłębie? No cóż – urządziło sobie dziś trening strzelecki i umocniło się na prowadzeniu w IV lidze. Bramki dla Miedziowych zdobywało 8 zawodników, a jeden gol był samobójczy. Cztery gole zdobył Filip Dudziak, 3 bramki dołożył Jan Vlasko, a po dwa gole zdobyli Patryk Mucha, Damian Oko i Olaf Nowak. Po jednym trafieniu zanotowali Artur Siemaszko, Dominik Jończy oraz Kacper Szymankiewicz. Do własnej bramki trafił Patryk Oblamski.

 

[league_table 2922] [socialpoll id=”2395506″ path=”/polls/2395506″ width=”400″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.