Legia Warszawa – Real Madryt na żywo (LEGIA – REAL ONLINE, LIVE, STREAM)

Legia Warszawa – Real Madryt na żywo. Mecz Ligi Mistrzów Legia – Real w środę, 2 listopada 2016 (02.11.2016).  Mecz Legia Warszawa – Real Madryt zostanie rozegrany przy pustych trybunach. Sprawdź, gdzie zobaczyć transmisję meczu Legia – Real na żywo w TV oraz online.

 

Legia – Real: Transmisja na żywo

Przed nami 4. kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów w sezonie 2016.17. W końcu mamy swojego przedstawiciela w tych elitarnych rozgrywkach, choć bez większych sukcesów. Na razie Legia Warszawa zanotowała trzy porażki – 0:6 z Borussią, 0:2 ze Sportingiem oraz 1:5 z Realem. I to właśnie w poprzedniej kolejce na Santiago Bernabeu podopieczni jacka magiery zaprezentowali się najkorzystniej, choć wynik mógłby sugerować coś innego.

 

Legia Warszawa – Real Madryt na żywo. Teraz Legia zagra rewanż z Królewskimi. Niestety, po burdach w meczu Legia – Borussia stadion przy ul. Łazienkowskiej został zamknięty i spotkanie z Realem odbędzie się przy pustych trybunach. Jedyna szansa, by zobaczyć mistrzów Polski i gwiazdy Realu w akcji to transmisja telewizyjna lub internetowa.

 

Legia – Real: Transmisja na żywo

Czy Legia ma szanse w starciu z utytułowanym rywalem? Realnie patrząc – raczej nie, choć legioniści nieśmiało przebąkują, że chcą powalczyć o jeden punkt. Jeśli Real zagra na swoim normalnym poziomie, warszawianie nie będą w stanie powalczyć o punkty. Być może jednak gracze z Madrytu nieco zlekceważą rywala, jak miało to miejsce w pierwszym meczu. Przy lepszej skuteczności i zwartej defensywie korzystny wynik jest możliwy.

 

Czy tak się stanie? Przekonamy się o tym w środę późnym wieczorem, gdy będzie trwało spotkanie Legia – Real w 4. kolejce Ligi Mistrzów. Sprawdźcie, gdzie zobaczyć mecz z Królewskimi na żywo w TV oraz online.

 

Legia Warszawa – Real Madryt – na żywo w TV oraz online live stream

 

Przed meczem Legia Warszawa – Real Madryt


Transmisja Legia – Real – relacja w telewizji oraz w internecie, czytaj na następnej stronie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.