Mecz Polska – Rumunia online. El. MŚ na żywo (TRANSMISJA POLSKA- RUMUNIA)

Mecz Polska – Rumunia online. Na wyjeździe z Rumunią nasza reprezentacja zagra kolejny mecz eliminacji MŚ Rosja 2018. Gdzie oglądać mecz Polska – Rumunia?Transmisja na żywo Polska – Rumunia – sprawdź, gdzie oglądać w telewizji oraz w internecie.

 

Rumunia – Polska: Transmisja na żywo

Eliminacje mistrzostw świata Rosja 2018 nabierają rozpędu. Przed Polakami czwarty mecz kwalifikacyjny – tym razem zagramy na wyjeździe z Rumunią. Mecz Polska – Rumunia w Bukareszcie już w najbliższy piątek, 11 listopada. To dzień wyjątkowy dla każdego Polaka, święto niepodległości  – miejmy nadzieję, że biało-czerwoni sprawią nam wszystkim prezent i zdobędą trzy punkty w spotkaniu z Rumunią.

 

Na razie w eliminacjach do rosyjskiego mundialu rozegrano trzy serie spotkań. Zarówno Polska, jak i nasz piątkowy rywal, jeszcze nie przegrały meczu. Biało-czerwoni mają jednak dwa punkty więcej, bowiem wygrali dwa mecze i jeden zremisowali, a Rumunii mają na koncie dwa spotkania nierozstrzygnięte. Warto byłoby utrzymać przewagę nad podopiecznymi Christopha Dauma, a najlepiej ją powiększyć, przed wiosennymi meczami eliminacyjnymi, gdy kwalifikacje wejdą w decydującą fazę.

 

Rumunia – Polska: Transmisja na żywo

Mecz Polska – Rumunia online. Zgrupowanie reprezentacji Polski rozpoczęło się w poniedziałek. Trener Adam Nawałka najpierw odniósł się do tzw. afery alkoholowej. Piłkarze zostali ukarani finansowo, ale nie podano ani nazwisk, ani kwot. Widać, że selekcjoner przede wszystkim chciał skupić się na tym, by przed najważniejszym meczem jesieni w kadrze nie dochodziło do dodatkowych napięć, a piłkarze skupili się tylko na graniu w piłkę.

 

Jak polska reprezentacja zagra przeciwko Rumunom? Szczegółów nie poznamy aż do samego meczu, ale trener Nawałka zapowiada: – Musimy mieć właściwy pomysł na grę z Rumunią. Zawodnicy będą zmuszeni stanąć na wysokości zadania, właściwie zrealizować założenia taktyczne. Gra w reprezentacji Polski to nie tylko zaszczyt i honor, lecz także obowiązek – zapowiedział selekcjoner na konferencji prasowej.

 

Polska – Rumunia – kadra na mecz

pol-rum-male

 

Mecz Polska – Rumunia będzie miał bardzo duże znacznie dla układu tabeli w grupie E. Każdy punkt jest ważny, bowiem eliminacje do MŚ w Rosji są dużo trudniejsze, niż niedawne eliminacje do mistrzostw Europy. Bezpośrednio na mundial awansują tylko zwycięzcy 9 grup. Osiem najlepszych drużyn z drugich miejsc zagra w barażach.

 

 Adam Nawałka: Konferencja przed meczem Rumunia – Polska

Kiedy jest mecz Polska – Rumunia?

Polska – Rumunia: gdzie oglądać el. MŚ?

Mecz Polska – Rumunia: Transmisja online, stream, live

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.