Mecz Polska – Rumunia: Transmisja TV online stream [POLSKA – RUMUNIA 10.06.]

Mecz Polska – Rumunia: Transmisja TV online stream. Mecz eliminacji mistrzostw świata Polska – Rumunia w sobotę, 10 czerwca 2017 r. Gdzie oglądać transmisję meczu Polska – Rumunia?

 

Polska – Rumunia: Transmisja na żywo

Mecz Polska – Rumunia: Transmisja TV online stream. Eliminacje mistrzostw świata w Rosji wchodzą w decydującą fazę. Mecz Polska – Rumunia odbędzie się w sobotę , 10 czerwca br. Będzie to szósta kolejka meczów w grupie E w ramach eliminacji do rosyjskiego mundialu.

 

Na półmetku biało-czerwoni mają doskonałą pozycję wyjściową przed decydującą fazą walki o mundial. Po pięciu meczach podopieczni Adama Nawałki maja 6 punktów przewagi nad Czarnogórą i Danią, oraz 7 nad Rumunią i Armenią. Widać więc, że szanse Polaków są ogromne i właściwie tylko katastrofa może pozbawić naszych graczy awansu na MŚ.

 

Polska – Rumunia: Transmisja na żywo

19 maja trener Adam Nawałka powołał zawodników z lig zagranicznych. – Wszyscy mamy świadomość, że najważniejsze mecze w kontekście awansu na mundial dopiero przed nami. Zagramy z bardzo trudnym przeciwnikiem, który wciąż liczy się w walce o wyjazd do Rosji – zapowiada selekcjoner.

 

Przygotowania do meczu z Rumunia rozpoczną się już 31 maja. Treningi w pełnym składzie osobowym zaplanowane są od 5 czerwca w Warszawie.

 

KADRA POLSKI NA MECZ Z RUMUNIĄ

Mecz Polska - Rumunia: Transmisja TV online stream

Polska – Rumunia: gdzie oglądać 10.06.2017?

Polska – Rumunia: Transmisja TV, online, na żywo

 Konferencja po ostatnim Polaków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.