Mecz Polska – Rumunia. Kiedy mecz Polska – Rumunia? Gdzie oglądać?

Mecz Polska – Rumunia. Kiedy mecz Polska – Rumunia? Gdzie oglądać? Mecz eliminacji mistrzostw świata Polska – Rumunia już wkrótce. Sprawdź, kiedy odbędzie się mecz biało-czerownych z Rumunią. Zobacz, gdzie oglądać transmisję meczu Polska – Rumunia?

 

Polska – Rumunia: Transmisja na żywo

Polska – Rumunia. Kiedy mecz Polska – Rumunia? Eliminacje mistrzostw świata Rosja 2018 wchodzą w decydującą fazę. Polacy są liderem w E i mają aż 6 punktów przewagi nad następnymi zespołami. To oznacza, że ewentualna wygrana otworzy niemal autostradę dla biało-czerwonych na mundial w Rosji. Co prawda zostaną jeszcze cztery kolejki do końca, ale już tylko katastrofa mogłaby pozbawić podopiecznych Adama Nawałki awansu.

 

Oczywiście, nie można dzielić skóry na niedźwiedziu i dopisywać sobie trzech punktów przed spotkanie. To zazwyczaj się źle kończy i Polacy muszą na 100 proc. skoncentrowani podejść do spotkania z Rumunią.

 

Polska – Rumunia: Transmisja na żywo

Polska – Rumunia. Gdzie oglądać? Trenera Adam Nawałka może skorzystać niemal z najsilniejszego zestawienia zawodników. Niemal, bowiem z powodu nadmiaru żółtych kartek z Rumunią nie zagra Kamil Glik ? filar naszej defensywy. Kto będzie więc stanowił parę stoperów? Odpowiedź poznamy już w sobotę, 10 czerwca kiedy rozpocznie się mecz Polska ? Rumunia.

Przypomnijmy, że aktualnie biało-czerwoni mają 6 punktów przewagi nad Czarnogórą i Danią, oraz 7 nad Rumunią i Armenią.

 

POLSKA – RUMUNIA: KADRA POLSKI

 

Kiedy jest mecz Polska – Rumunia?

Polska – Rumunia: gdzie oglądać TV, online?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.