TOP 10 najdroższych piłkarzy na Dolnym Śląsku

Kto jest najdroższym piłkarzem na Dolnym Śląsku? Sprawdziliśmy, jak naszych graczy wycenia fachowych portal transfermarkt.pl. Konieczne były jednak modyfikacje. Sprawdźcie, co z nich wyszło – oto TOP 10 najdroższych piłkarzy na Dolnym Śląsku.

 

TOP 10 najdroższych piłkarzy na Dolnym Śląsku

Portal transfermarkt.pl to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza, stron na świecie dotycząca transferów i wycen piłkarzy. O ile jednak na poziomie międzynarodowym, najlepszych lig w Europie, wyceny te są wiarygodne, to już na poziomie lig mniej popularnych (w tym naszej) już tak dobrze nie jest. Zazwyczaj są to wyceny mniej lu bardziej zawyżone. Oczywiście, wszelkie ceny ostatecznie weryfikuje rynek i dany piłkarz jest wart tyle, ile ktoś jest za niego gotów zapłacić.

 

Dlatego pod lupę wzięliśmy ceny według transfermarkt.pl, ale postanowiliśmy ją nieco urealnić. Zwłaszcza że wiele z nich nie było dawno aktualizowanych. Co z tego wyszło? Sprawdźcie na kolejnej stronie (link poniżej).

 

TOP 10 najdroższych piłkarzy na Dolnym Śląsku

Co ciekawe, w czołowej “10” najdrożyszch piłkarzy Lotto Ekstraklasy nie ma żadnego gracza z Dolnego Śląska. Jest w niej 10 zawodników Legii Warszawa oraz Simeon Sławczew z Lechii Gdańsk.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.