Borussia Dortmund – Legia Warszawa na żywo (KIEDY MECZ, ONLINE, STREAM)

Borussia Dortmund – Legia Warszawa na żywo. Kiedy mecz Ligi Mistrzów Borussia – legia? Rewanżowym mecz Legii z Borussią już we wtorek, 22 listopada. Gdzie obejrzeć na żywo transmisję meczu Borussia Dortmund – Legia Warszawa? Borussia – Legia: Transmisja na żywo, online, live stream.

 

Borussia Dortmund – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Po emocjach ligowych, czas na Ligę Mistrzów. Legia Warszawa w piątej serii gier Ligi Mistrzów zagra na wyjeździe z Borussią Dortmund. W pierwszym meczu obu drużyn, w pierwszej kolejce Champions League,  Legia uległa żółto-czarnym aż 0:6. Był to najgorszy mecz legnionistów w pucharach, jeszcze pod wodzą Besnika Hasiego. Od tamtej pory sporo jednak się zmieniło. Na lepsze.

 

Borussia Dortmund – Legia Warszawa na żywo. Zarówno Legia, jak i Borussia, w miniony weekend zagrały w meczach na szczycie w swoich ligach krajowych. Warszawianie pewnie wygrali z liderem Lotto Ekstraklasy Jagiellonią Białystok 4:1 i to na wyjeździe. To z pewnością dobry prognostyk przed wyjazdowym meczem w Lidze Mistrzów.

 

Borussia Dortmund – Legia Warszawa: Transmisja na żywo

Problem w tym, że Borussia również zagrała świetny mecz. W spotkaniu na szczycie Bundesligi dortmundczycy wygrali na Signal Indua Park z Bayernem Monachium 1:0. Jedynego gola w meczu zdobył Pierre-Emerick Aubameyang, który ostatnio znajduje się w świetnej formie. Był to już 12. gol Gabończyka w lidze, a ma również trzy bramki strzelone w Lidze Mistrzów.

 

Na tego snajpera trener Jacek Magiera będzie musiał szczególnie uczulić swoich podopiecznych. Z pewnością Legia nie bezie faworytem meczu w Dortmundzie, ale tak samo nikt nie spodziewał się, że uda się zremisować z Realem u siebie. Co prawda dla mistrzów Polski mecz z Borussia może być jeszcze trudniejszy, ale jednego możemy być pewni – Legia spróbuje sprawić niespodziankę.

 

Borussia Dortmund – Legia Warszawa na żywo – Transmisja TV oraz online, live stream internecie Liga Mistrzów. 

Transmisja mecz Borussia Dortmund – Legia Warszawa na żywo – w telewizji oraz w internecie, czytaj na następnej stronie

 

Borussia Dortmund – Legia Warszawa: kiedy mecz?

Borussia – Legia: Gdzie oglądać?

Mecz Borussia Dortmund  – Legia Warszawa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.