Drużyna miesiąca w III lidze – Listopad 2016

Drużyna miesiąca w III lidze – listopad 2016. To już czwarte i ostatnie w tym roku podsumowanie dokonań dolnośląskich piłkarzy na boiskach III ligi. Zobaczcie, którzy gracze z dolnośląskich zespołów trafili do jedenastki miesiąca.

 

III liga na półmetku. Podsumowanie jesieni dolnośląskich drużyn

W listopadzie trzecioligowcy rozegrali tylko trzy kolejki. Drużynowo najlepszy z dolnośląskich zespołów był KS Polkowice. 7 punktów i 6. miejsce w tabeli miesiąca. 4 oczka zdobyli gracze ze Żmigrodu i Legnicy, a 3 punkty gracze Ślęzy i Górnika. Bez zdobyczy punktowe pozostali za to piłkarze Lechii, Śląska II oraz Olimpii.

 

Szczerze mówiąc, wybór jedenastki miesiąca nie był łatwy. Ale nie z powodu nadmiaru kandydatów, raczej ich braku. W listopadzie większość klubów z regionu nie rozpieszczało swoich kibiców.

Łatwo awansowali, łatwo spadną? (3 LIGA, 4 LIGA, OKRĘGÓWKA)

Ostatecznie powstała jedenastka głównie złożona z graczy KS Polkowice, Ślęzy Wrocław i Miedzi II Legnica. Biorąc pod uwagę również ławkę rezerwowych – aż 6 polkowiczan zostało wyróżnionych.

 

Dolnośląska drużyna listopada w III lidze

3-liga-druzyna-_17800107_d97eee3202c43940b1a35309159a8e22aef60318

 

Piłkarz miesiąca: Mariusz Szuszkiewicz

Napastnik KS Polkowice w listopadzie wrócił do dobrej dyspozycji, czego efektem były dwa gole, które bardzo przyczyniły się do zwycięstw z Górnikiem II Zabrze oraz Stalą Brzeg.

 

[league_table 3027]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.