Lech Poznań – Korona Kielce stream na żywo (LECH – KORONA 28.04. TRANSMISJA)

Lech Poznań – Korona Kielce stream na żywo. Lech – Korona w piątek, 28 kwietnia (28.04.2017) w 31. kolejce Lotto Ekstraklasy. Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Korona Kielce w telewizji i interncie? Transmisja meczu Lech – Korona na żywo TV i online live stream.

 

Lech – Korona: Transmisja 28.04.2017 na żywo

Lech Poznań – Korona Kielce w pierwszym niedzielnym meczu 19. kolejki Lotto Ekstraklasy. Aktualnie Lech zajmuje 5. lokatę w tabeli, a Korona jest 10. Kolejorz ma pięć punktów więcej od kielczan i z pewnością jest faworytem spotkania, które rozpocznie się w niedziele o godz 15.30.

 

Lech Poznań – Korona Kielce stream na żywo. Lech, na początku seoznu, zaliczył już dno ligowej tabeli. Od tego czasu systematycznie pnie się w górę. Niedawno podopieczni Nenada Bjelicy mieli na koncie cztery wygrane z rzędu, w których zaaplikowali rywalom 13 goli nie tracąc żadnego. W ostatniej kolejce passa ta się zakończyła w Białymstoku, ale i tak Lech jest aktualnie jedną z lepiej grających drużyn w kraju.

 

Lech – Korona: Transmisja 28.04.2017 na żywo

Z kolei Korona Kielce od połowy września do końca października zaliczyła fatalną serię 6 porażek z rzędu i wylądowała na ostatnim miejscu w tabeli. Drużynę przejął Maciej bartoszek, a Korona zaczęła zdobywać punkty. W listopadzie wygrała 3 razy. W ostatniej kolejce kielczanie co prawda przegrali 0:1 z Piastem, ale w Poznaniu chcą powalczyc choby o remis.

 

Lech Poznań – Korona Kielce: Transmisja telewizyjna oraz online. Ggdzie oglądać na żywo mecz Lech – Korona?

Przed meczem Lech – Korona

Lech Poznań – Korona Kielce: TRANSMISJA NA ŻYWO

Lech Poznań – Korona Kielce: GDZIE OGLĄDAĆ?

Lech Poznań – Korona Kielce: ONLINE, STREAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.