Zmiany w Polkowicach. Nowy trener i nowy prezes

KS Polkowice ma w końcu nowego szkoleniowca. Został nim Enkeleid Dobi, Albańczyk, posiadający również polski paszport. Trzecioligowiec ma również nowego prezesa.

 

Trzecioligowcy rozpoczynają przygotowania [RAPORT ZIMA #1]

Na ogłoszenie następcy Adama Buczka, który odszedł do I-ligowej Wisły Puławy, czekaliśmy od kilku dni. Media spekulowały, że może nim zostać Bogdan Pisz. Dziś klub ogłosił, że drużynę poprowadzi Enkeleid Dobi.

 

42-letni Albańczyk najbardziej znany jest w występów w Zagłębiu Lubin w latach 2000 ? 2002. W polskiej ekstraklasie grał jeszcze w Górniku Zabrze. W sumie na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju zagrał w 59 meczach, w których strzelił 6 goli.

 

III liga: Drużyna jesieni na Dolnym Śląsku

Na zakończenie swojej przygody z murawą grał jeszcze w Miedzi Legnica, a także w niższych ligach, m.in. w Stali Chocianów i Sparcie Rudna.

 

Dobi ma licencję trenerską UEFA PRO. Ostatnio szkolił młodzież w Zagłębiu Lubin. 12 stycznia podpisał z KS-em Polkowice kontrakt obowiązujący do końca bieżącego 2016/2017. Zapewne to, czy zostanie on przedłużony będzie zależało od tego, jak polkowiczanie spiszą pod wodzą Albańczyka.

 

Nowy trener trzecioligowca to nie jedyne zmiany, jakie zaszły w klubie. KS ma również nowego prezesa. Pawła Wechtę zastąpił Jędrzej Koziński, syn znanego w środowisku działacza Jerzego Kozińskiego.

 

Jak powiedział portalowi e-legnickie.pl ustępujący prezes, zmiana zaszła z powodów proceduralnych. Pozostał on jednak w klubie jako dyrektor zarządzający i prokurent.

 

FOT. KSPOLKOWICE.PL

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.