Stawiają nie tylko na gwiazdy. Nowe twarze w kadrze lidera

Polonia Trzebnica przygotowuje się do rundy wiosennej, podczas której podopieczni Sławomira Kołodzieja powinni przypieczętować awans do IV ligi. W ekipie lidera wrocławskiej okręgówki nie brakuje nowych twarzy, choć tym razem nie są to głośne nazwiska, a zawodnicy na dorobku, czy wręcz zaczynający przygodę z seniorską piłką.

 

Prawie 2,4 mln zł dla sędziów małych lig [ILE ZARABIA SĘDZIA?]

To bardzo dobry ruch ze strony działaczy i sztabu szkoleniowego. Najpierw do Trzebnicy trafił Damian Szorek. 22-letni pomocnik został wypożyczony z Plonu Gądkowice z opcją pierwokupu. Zawodnik był obserwowany przez trenera podczas okresu przygotowawczego oraz sparingów i prezentował się bardzo dobrze. – W związku z tym, postanowiliśmy dać mu szansę zaprezentowania swoich umiejętności w wyższej lidze – powiedział na stronie klubowej trener Sławomir Kołodziej.

 

Dziś (14 lutego) na stronie klubu poinformowano ponadto, że do kadry pierwszego zespołu zostali dołączeni dwaj szesnastolatkowie – Karol Łoposzko i Jakub Falfura. Obaj są wychowankami. – Coraz lepsza praca z młodzieżą w naszym klubie przynosi wymierne efekty. Włączenie do kadry Karola i Kuby to skutek linii jaką przyjął nasz nowy zarząd, aby zespół opierać w dużej mierze na wychowankach i zawodnikach z regionu – podsumował trener.

 

Z okręgówki do IV ligi. Kto powalczy o awans? [SONDA]

To bardzo dobre informacje płynące z Trzebnicy. Niedawno wydawało się bowiem, że w Polonii można się spodziewać kolejnych graczy z „nazwiskami”, co przy obecnej – jak na okręgówkę – gwiazdorskiej kadrze, chyba nie jest konieczne (o czym pisałem już wcześniej).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.