Zagłębie ? Legia transmisja online TV [04.02.2022 Gdzie oglądać na żywo?]

Zagłębie ? Legia transmisja online TV. Gdzie oglądać mecz Zagłębia z Legią już dziś, w piątek, 4 lutego? Transmisja w telewizji oraz w Internecie na żywo.

 

Zagłębie – Legia transmisja online

Wraca piłkarska ekstraklasy. Po przerwie zimowej startuje runda wiosenna najwyższej klasy rozgrywkowej. W piątek 4 lutego 2022, odbędą się dwa mecze, w tym jedno bardzo ciekawie się zapowiadające. W Lubinie Zagłębie będzie podejmowało Legię Warszawa. Zmierzą się więc dwie drużyny, które jesienią totalnie rozczarowały.

 

Legia wciąż jest mistrzem Polski, ale jesienią poniosła aż 13 porażek, a od początku sezonu prowadziło ją już trzech różnych trenerów. Teraz warszawianie zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i czeka ich walka o utrzymanie się w lidze. Powalczą o to pod wodzą Aleksandara Vukovicia, który objął funkcję trenera w połowie grudnia. Co ciekawe, ponownie debiutował on w meczu? z Zagłębiem, które było przełożone z początków sierpnia. Wtedy warszawianie wygrali 4:0. Jak będzie tym razem?

 

Zagłębie – Legia transmisja online

Legia straciła kilku dotąd podstawowych zawodników. Są to m.in. Portugalczyk Andre Martins, Mahir Emreli oraz Luquinhas. Największym wzmocnieniem powinien być Paweł Wszołek wypożyczony z Uniony Berlin. – Mam nadzieję, że teraz nadchodzi najlepszy moment sezonu dla całej drużyny. Wiem, że jest tutaj bardzo dużo jakości, wielu świetnych ludzi ? nie tylko piłkarzy, bo mam na myśli całą społeczność w klubie – przyznał skrzydłowy.

 

Gdzie oglądać mecz Zagłębie – Legia?

Mecz 20. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin – Legia Warszawa już w piątek, 4 lutego 2022 roku. Gdzie oglądać na żywo w telewizji oraz w Internecie? Sprawdźcie wszystko na temat transmisji na następnej stronie

 

W Zagłębiu też mają nowego-starego szkoleniowca, którym został Piotr Stokowiec. Do drużyny dołączyło pięcie nowych graczy, a trzech odeszło z Lubina. Jesienią Miedziowi rozczarowali i mają tylko cztery przewagi nad strefą spadkową. Dlatego w Lubinie nie ukrywają, że najważniejszy cel to jak najszybsze zapewnienie sobie ligowego bytu.

 

Wyniki ostatnich meczów Zagłębia z Legią

  • Legia Warszawa – Zagłębie Lubin 4:0
  • Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 0:4
  • Legia Warszawa – Zagłębie Lubin 2:1
  • Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 2:1
  • Legia Warszawa – Zagłębie Lubin 1:0
  • Legia Warszawa – Zagłębie Lubin 2:2
  • Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 0:1
  • Legia Warszawa – Zagłębie Lubin 1:3
  • Legia Warszawa – Zagłębie Lubin 0:1
  • Zagłębie Lubin – Legia Warszawa 2:3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.