Lech Poznań – Lechia Gdańsk transmisja na żywo [LECH – LECHIA GDZIE OGLĄDAĆ]

Lech Poznań – Lechia Gdańsk transmisja na żywo. Lech – Lechia w 24. kolejce Lotto Ekstraklasy już w niedzielę, 5 marca 2017 roku. Gdzie oglądać Lech – Lechia? Hit ekstraklasy na żywo w telewizji i w internecie – sprawdź, gdzie będzie transmisja meczu Lech Poznań – Lechia Gdańsk.

 

LECH – LECHIA: TRANSMISJA TV ONLINE

W niedzielne popołudnie czeka nas prawdziwy hit w piłkarskiej ekstraklasie. W Poznaniu zmierzą się drużyny, które aktualnie zajmują 4. i 1. miejsce w ligowej tabeli. To oznacza spore emocje w spotkaniu Lech Poznań – Lechia Gdańsk.

 

Lech Poznań – Lechia Gdańsk transmisja na żywo. Podopieczni Piotra Nowaka w pierwszej wiosennej kolejce pokonali Jagiellonię 3:0 i awansowali na fotel lider. Dotąd w trzech meczach po zimie zdobyli 7 punktów. Przed niedzielnym meczem mają 5 punktów przewagi nad Lechem. Jak będzie po meczu?

 

GDZIE OGLĄDAĆ LECH – LECHIA NA ŻYWO – LINKI

Wydaje się, że Kolejorz jest faworytem tego spotkania. Ekipa Nenada Bjelicy zagrali dotąd na wiosnę cztery spotkania – trzy w ekstraklasie i jeden w Pucharze Polski. Wszystkie wygrali 3:0 i są aktualnie najskuteczniej i najefektowniej grającą drużyną w Polsce.

 

Mecze Lech – Lechia odbędzie się w niedzielę, 5 marca 2017 – Lecha – Lechia -5.03. Początek meczu o godzinie 18. Gdzie oglądać transmisję meczu Lech – Lechia na żywo w telewizji i w internecie? Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje na temat relacji TV oraz online Lech – Lechia.

 

 Przed meczem Lech Poznań – Lechia Gdańsk

Lech Poznań – Lechia Gdańsk transmisja na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.