Lech Poznań – Lechia Gdańsk TV online stream [LECH ? LECHIA 21.05 TRANSMISJA]

Lech Poznań – Lechia Gdańsk TV online stream. Lech – Lechia w 35. kolejce Lotto Ekstraklasy już w niedzielę, 21 maja 2017 roku. Gdzie oglądać Lech ? Lechia? Transmisja na żywo w telewizji i w internecie meczu Lech Poznań ? Lechia Gdańsk [21.05.2017].

 

LECH – LECHIA: TRANSMISJA TV ONLINE

Walka o mistrzostwo Polski przyspiesza i wchodzi w decydującą fazę. Do końca sezonu zostały 3 kolejki, a różnice w czołówce wciąż są niewielkie. Teraz na prowadzeniu jest warszawska Legia, która od dwa punkty wyprzedza goniące ją zespoły ? Lecha Poznań, Jagiellonię Białystok oraz Lechię Gdańsk.

 

Lech Poznań – Lechia Gdańsk 21.05.2017 transmisja na żywo. W minioną środę Lech Poznań przegrał przy Łazienkowskiej z Legią, a Lechia rozbiła u siebie lidera z Białegostoku. Dzięki temu podopieczni Piotra Nowaka wrócili do gry. Stawką meczu Lech Poznań ? Lechia Gdańsk jest przedłużenie szans na tytuł mistrzowski. Gdyby mistrzowie Polski wygrali z Jagą na wyjeździe, to wtedy przegrany meczu w Poznaniu praktycznie straci szanse na tytuł. Stawka jest więc ogromna.

 

GDZIE OGLĄDAĆ LECH – LECHIA NA ŻYWO – LINKI

Lech musi się szybko podnieść po porażce z Legią. Nie chodzi nawet o samą przegraną, ale raczej o styl, w jakim do tego doszło. Kolejorz zagrał słabo w Warszawie i przegrał zasłużenie.

 

Lech Poznań – Lechia Gdańsk TV online stream. W bieżącym sezonie Lech u siebie wygrał z Lechią 1:0, a w Gdańsku lepsza była Lechia, która wygrała 2:1. Kto rym razem będzie górą? Przekonamy się w niedzielę po południu. Jedno jest pewne ? na brak emocji kibice w Poznaniu z pewnością nie będą narzekać.

 

 Przed meczem Lech – Lechia 21 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.