Polska – Czarnogóra – Kiedy mecz el. MŚ na żywo? [GDZIE OGLĄDAĆ?]

Polska – Czarnogóra – Kiedy mecz el. MŚ na żywo? Mecz Polska – Czarnogóra odbędzie się w niedzielę, 26 marca 2017 r. Gdzie oglądać transmisję meczu Polska – Czarnogóra w Podgoricy na żywo?.

 

Czarnogóra – Polska: Transmisja na żywo

Eliminacje MŚ w Rosji wchodzą w decydującą fazę. Mecz Polska – Czarnogóra na wyjeździe odbędzie się w niedzielę, 26 marca br. Będzie to piąta kolejka w grupie E w ramach eliminacji rosyjskiego mundialu. Będzie to trzeci mecz wyjazdowy biało-czerwonyh w tych eliminacjach. Najpierw zremisowaliśmy z Kazachstanem 2:2, a później wygraliśmy 3:0  Rumunii.

 

Polska – Czarnogóra – Kiedy mecz? Mecz Czarnogóra – Polska w Podgoricy odbędzie się w niedziele, 26 marca. Podopiecznych Adama Nawałki czeka z pewnością trudny mecz, bowiem Podgorica to wyjątkowo trudny teren.

 

Czarnogóra – Polska: Transmisja na żywo

W piątek, 10 marca selekcjoner ogłosił zawodników z lig zagranicznych powołanych na mecz z Czarnogórą, który zaplanowano na 26 marca. Wielkich zmian w niej nie ma. Największe zainteresowanie kibiców wzbudzało to, czy powołanie dostanie Grzegorz Krychowiak z PSG. Krycha w klubie nie gra, jest bez formy, ale – zgodnie z przewidywaniami – w kadrze się znalazł.

 

– Przed nami bardzo ważny etap eliminacji. Rywal jest wiceliderem naszej grupy, a na własnym boisku potrafi być groźny dla najlepszych. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest to mecz dla układu tabeli i jesteśmy przekonani, że każdy ma tego świadomość. Podczas zgrupowania chcemy zadbać o wszystkie aspekty przygotowania, aby w dniu meczu być w pełnej gotowości do tej konfrontacji. Przed pierwszym meczem w 2017 roku będziemy bazować na sprawdzonej grupie zawodników. Powołania z ligi polskiej ogłoszę w piątek 17 marca – powiedział selekcjoner Adam Nawałka.

 

KADRA POLSKI NA MECZ Z CZARNOGÓRĄ

BRAMKARZE: Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny.

OBROŃCY: Bartosz Bereszyński, Thiago Cionek, Kamil Glik, Igor Lewczuk, Łukasz Piszczek, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Maciej Sadlok.

POMOCNICY: Jakub Błaszczykowski, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Maciej Rybus, Paweł Wszołek, Piotr Zieliński, Damian Dąbrowski, Jacek Góralski, Krzysztof Mączyński, Sławomir Peszko.

NAPASTNICY: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Łukasz Teodorczyk, Kamil Wilczek.

 

KADRA POLSKI NA MECZ Z CZARNOGÓRA

Polska - Czarnogóra transmisja na żywo

 

Polska – Czarnogóra: Kiedy mecz el. MŚ?

Polska – Czarnogóra: gdzie oglądać?

Polska – Czarnogóra: Transmisja TV, online, na żywo

 

 Konferencja przed meczem Polska – Czarnogóra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.