Polska – Czarnogóra TV online stream [KIEDY MECZ, GDZIE OGLĄDAĆ TRANSMISJĘ]

Polska – Czarnogóra TV online stream. Kiedy mecz Polska – Czarnogóra w Podgoricy? Gdzie oglądać spotkanie eliminacji MŚ? Sprawdź najważniejsze informacje na temat transmisji na żywo meczu Polska – Czarnogóra.

 

Czarnogóra – Polska: Transmisja na żywo

Polska – Czarnogóra w eliminacjach mistrzostw świata Rosja 2018 przed nami. Kiedy odbędzie się spotkanie Polska – Czarnogóra na wyjeździe? Najbliższy mecz biało-czerwony już w niedzielę, 26 marca br. Przed podopiecznymi Adama Nawałki bardzo trudny mecz. Stadion w Podgoricy to wyjątkowo gorący teren, ale Polacy zapowiadają, że nie zlekną się rywala.

 

Polska – Czarnogóra transmisja na żywo 26.03. Zresztą, patrząc na ranking FIFA, to Czarnogórcy powinni się obawiać biało-czerwonych. POlacy na początku marca zostali sklasyfikowani w nim najwyżej w historii. Na 12. miejscu. Jak prezentują się nasi grupowi rywale? Rumunia zajmuje 39. lokatę, Dania jest 49., Czarnogóra 64., Armenia 85., a Kazachstan zajmuje 94. miejsce.

 

Czarnogóra – Polska: Transmisja na żywo

To oczywiście tylko statystki, które “nie grają”. Pokazują jednak potencjał naszej reprezentacji. Choć ma ona swoje problemy, to z pewnością stać ją na zajęcie pierwszego miejsca w grupie E eliminacji do MŚ. Pamiętejmy, że na mundial pojadą tylko zwycięzcy grup, a osiem drużyn z 2. miejsc zagra w barażach. Tylko cztery z nich awansują na mundial.

 

Dlatego ewentualne zwycięstwo w Podgoricy dałoby podopiecznym Adama Nawałki spory handicap przed czerwcowymi i jesiennymi meczami, które ostatecznie zdecydują, kto awansuje na MŚ 2018.

 

 Konferencja przed meczem Polska – Czarnogóra

 

KADRA POLSKI NA MECZ Z CZARNOGÓRA

Polska - Czarnogóra transmisja na żywo

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.