III liga: Drużyna miesiąca – marzec 2017

Drużyna miesiąca w III lidze – marzec 2017. Za nami pierwszy miesiąc zmagań trzecioligowców. Oczywiście miesiąc niepełny, a właściwie pół miesiąca, w czasie którego udało się rozegrać dwie kolejki w 3. grupie III ligi. Zobaczcie, którzy gracze z dolnośląskich zespołów trafili do jedenastki miesiąca.

 

III liga na półmetku. Podsumowanie jesieni dolnośląskich drużyn

W marcu trzecioligowcy powrócili na ligowe boiska, ale rozegrali tylko dwie kolejki. Trzeba przyznać, że większość z nich zaprezentowała się dobrze. Nieźle było zwłaszcza w przodzie, co przełożyło się również na kształt drużyny miesiąca – znalazło się w niej aż trzech napastników.

 

Podobnie jak wśród snajperów, spory wybór był również między bramkarzami. Dwóch nie straciło jeszcze gola na wiosnę, dwóch straciło po jednym, a Damian Primel z Polkowic, choć puścił 4 bramki, to również broni bardzo dobrze (m.in. obronił rzut karny w Jastrzębiu).

Łatwo awansowali, łatwo spadną… (3 LIGA, 4 LIGA, OKRĘGÓWKA)

Ostatecznie powstała jedenastka złożona z graczy wszystkich klubów oprócz Olimpii Kowary. Trzech graczy ma Górnik, po dwóch Piast i Śląsk II, a reszta po jednym – choć jak się spojrzy również na rezerwowych, to te proporcje się wyrównują.

 

Dolnośląska drużyna marca w III lidze

 

Piłkarz miesiąca: Michał Bednarski

Zawodnik Chrobrego wypożyczony został do Polkowic na pół roku. Wejście do nowej drużyny zaliczył wyśmienite – 3 gole w dwóch meczach, w tym dwa na wyjeździe z liderem z Jastrzębia. Co prawda polkowiczanie oba mecze zremisowali, ale ich gra, a zwłaszcza Bednarskiego, była znacznie lepsza od wyników.

 

[league_table 3027]

 

One thought on “III liga: Drużyna miesiąca – marzec 2017

  1. Witam,

    Na jakiej podstawie,to podsumowanie,śmiechu warte,ten kto to robi chyba nie oglądał meczów,
    w Ślęzy najlepszy zawodnik Olejniczak,nawet nie jest rezerwowym wtym zestawieniu,ten chłopak wyprzedza wszystkich o lata świetlne.

    Amatorka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.