Miedź gra w Chojnicach. Pamiętacie mecz sprzed 6 lat? [VIDEO]

Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica w hitowym meczu 24. kolejki Nice I ligi. Emocje gwarantowane, ale to w Chojnicach nic nowego. Ani na murawie, ani po końcowym gwizdku sędziego. Jak choćby przed niemal sześciu laty…

 

UEFA Regions Cup 2018/19. Dolnośląska kadra na konsultacje

Sobotni mecz w Chojnicach to z pewnością największe wydarzenie kolejki w Nice 1 lidze. W Chojnicach zmierzą się lider i 5. aktualnie Miedź – dwie drużyny walczące o awans do Lotto Ekstraklasy.

 

Gospodarze przegrali dotąd tylko jeden mecz w sezonie, z… Miedzią. W Legnicy było 2:0 dla gospodarzy. Teraz legniczanie też nie są bez szans, bo gospodarze zanotowali ostatnio serię 6 remisów z rzędu. Znacznie roztrwonili swoją przewagę nad goniącymi ją zespołami. Nad Miedzią mają 4 oczka przewagi, ale rozegrany jeden mecz więcej.

 

Licencje od IV ligi do B klasy. Będą zmiany od sezonu 2017/18 [SONDA]

Emocji z pewnością nie zabraknie. To jednak nic nowego w konfrontacji Miedzi i Chojniczanki. Do historii przeszedł zwłaszcza mecz z września 2011 roku, wtedy jeszcze w II lidze zachodniej. A nawet nie sam mecz (zakończył się wynikiem 1:1), co konferencja prasowa po nim. „Ścięli” się wtedy trenerzy obu zespołów – Bogusław Baniak i Grzegorz Kapica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.