UEFA Regions Cup 2018/19. Dolnośląska kadra na konsultacje

Operacja UEFA Regions Cup 2018/19 rozpoczęta. Wydział Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej powołał zawodników na konsultacje reprezentacji naszego regionu.

 

Regions Cup 2007. Oto jak potoczyły się losy naszych mistrzów Europy

Konsultacja kadry Dolnego Śląska odbędzie się 11 kwietnia w Dzierżoniowie. Trener Jacek Opałka (na co dzień szkoleniowiec czwartoligowego Orła Sadowice) powołał na nią 25 zawodników z 9 klubów III i IV ligi.

 

W kadrze na konsultację znaleźli się:

Piast Żmigród: Patryk Gołębiewski, Grzegorz Mazurek, Maciej Badel, Krystian Jajko.
Lechia Dzierżoniów: Marcin Buryło, Damian Niedojad, Maciej Tomaszewski.
Olimpia Kowary: Mateusz Baszak, Mateusz Jaros.
Ślęza Wrocław: Jarosław Krawczyk, Sebastian Idziorek, Kajetan Łątka, Adrian Niewiadomski, Kornel Traczyk, Mateusz Kluzek, Maciej Firlej, Jakub Jakóbczyk.
Górnik Wałbrzych: Kamil Sadowski.
Orkan Szczedrzykowice: Paweł Wyżga, Wojciech Grygierczyk.
AKS Strzegom: Dawid Domaradzki.
Foto Higiena Gać: Dawid Pożarycki.
Unia Bardo: Piotr Gembara, Michał Szabat, Kamil Kuska.

 

Karramba? 7:0 na koniec Region?s Cup nic nie dało

Konsultacja reprezentacji Dolnego Śląska to pierwszy etap przygotowań do UEFA Regions Cup 2018 ? 2019. Najpierw, jeszcze w tym roku, odbędą się eliminacje krajowe. Mistrz Polski amatorów zagra w 2018 roku w turnieju mistrzowskim (8 grup po 4 drużyny), a zwycięzcy grup zagrają w w 2019 roku w finałach mistrzostw Europy amatorów.

 

Przypomnijmy, że w lipcu br. odbędzie się finał edycji 2016 ? 2017, niestety bez udziału reprezentacji Dolnego Śląska, która była we wrześniu ubr. gospodarzem turnieju eliminacyjnego. Dolnoślązacy zajęli 2. miejsce, a do finału awansowała drużyna z Lizbony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.