Cracovia – Śląsk Wrocław TV stream [CRACOVIA – ŚLĄSK 07.04 TRANSMISJA, NA ŻYWO]

Cracovia – Śląsk Wrocław TV stream. Cracovia – Śląsk w meczu 28. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mecz w Krakowie w piątek, 7 kwietnia o godz. 18.00. Cracovia – Śląsk Wrocław transmisja na żywo TV oraz online – sprawdź, gdzie oglądać.

 

Cracovia – Śląsk: Transmisja na żywo

Cracovia ? Śląsk Wrocław w 28. kolejce Lotto Ekstraklasy. Gospodarze nie mają już szans na czołową ósemkę po sezonie zasadniczym, ale każdy punkt dla Pasów jest na wagę złota. Niespodziewania bowiem Cracovia będzie w tym sezonie walczyła o utrzymanie się w lidze. Po dobrym początku sezonu, od wielu miesięcy trwa zjazd formy, i wyników, zespołu. Jest już tak źle, że podopieczni Jacka Zielińskiego spadli na przedostatnie miejsce w tabeli.

 

Cracovia – Śląsk Wrocław TV stream. Trudno jednak, żeby było inaczej, skoro krakowianie nie wygrali od 10 lutego. Na wiosnę zdobyli zaledwie 6 punktów w 7 meczach.

 

Cracovia – Śląsk: Transmisja na żywo

We Wrocławiu nastroje się poprawiły. Gra Śląska długo również była wielkim rozczarowaniem, ale ostatnie mecze pokazały, że w podopiecznych Jana Urbana drzemie spory potencjał. Wrocławianie mają na koncie dwa zwycięstwa z rzędu, dzięki którym wskoczyli na 11. miejsce w tabeli i mają nawet szanse na czołową ósemkę.

 

Cracovia – Śląsk Wrocław TV stream. Muszą jednak utrzymać dyspozycję z ostatnich spotkań i wygrywać. Czy są wstanie zdobyć komplet punktów w piątek, 7 kwietnia na stadionie przy Kałuży? Przekonamy się o tym ok. godz. 20, gdy skończy się mecz Cracovia – Śląsk.

 

Cracovia – Śląsk Wrocław TV stream. Transmisja na żywo TV oraz w interncie. Zobaczcie, gdzie oglądać mecz Cracovia – Śląsk live stream

 

Cracovia – Śląsk Wrocław: Konferencja przed meczem 7 kwietnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.