Termalica Nieciecza – Lech Poznań online TV stream [TERMALICA – LECH 07.05. NA ŻYWO]

Termalica Nieciecza – Lech Poznań online TV stream. Mecz Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Lech Poznań w niedzielę 7 maja (07.05.2017) w 2. kolejce grupy mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy. Gdzie oglądać mecz Termalica – Lech w TV oraz online stream?

 

Termalica – Lech Poznań: Transmisja na żywo

Termalica Nieciecza – Lech Poznań online TV stream. Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lech Poznań już w niedzielę. Goście walczą o mistrzostwo Polski, dla gospodarzy będzie to spotkanie o ligowe punkty, a docelowo jak najwyższe miejsce na koniec sezonu. Choćby z tego względu wydaje się, że to Lechici powinni ze wszystkich sił dążyć do zwycięstwa.

 

W sporcie, a zwłaszcza w futbolu, często jednak bywa tak, że im ktoś bardziej chce, tym trudniej to osiągnąć. Gracze Lecha, którzy walczą o mistrzostwo, zagrają w Niecieczy po porażce w finale Pucharu Polski z Arką. – Nie zwieszamy głów, jesteśmy rozczarowani wynikiem finału Pucharu Polski, ale wiemy, że mamy szanse na drugi cel. W Niecieczy nie gra się łatwo, ale jedziemy po to by wygrać – zapowiada przed meczem Maciej Makuszewski z Lecha.

 

Termalica – Lech Poznań: Transmisja na żywo

Termalica Nieciecza – Lech Poznań online TV stream. Lech przystępuje odo meczu z Termalicą znając dwa wyniki w grupie mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy. Jagiellonia, lider, zremisowała z Koroną 1:1, a Lechia Gdańsk wygrała w Krakowie z Wisłą 1:0. To oznacza, że dla podopiecznych Nenada Bjelicy w Niecieczy liczą się tylko 3 punkty. Nie będzie jednak łatwo, bo Lech będzie osłabiony. Na pewno nie zagrają Jevtić, Kownacki i Nicki Bille oraz Tetteh.

 

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Lech Poznań: Transmisja w telewizji oraz w internecie – online stream. Gdzie oglądać na żywo mecz Termalica – Lech?

 

Przed meczem Termalica Nieciecza – Lech Poznań online TV stream

Termalica Nieciecza – Lech Poznań: GDZIE OGLĄDAĆ?

Termalica – Lech: ONLINE, STREAM, LIVE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.