Ślęza odrabia zaległości, ale nie punktuje

Ślęza Wrocław rozegrała w środę, , 10 maja jeden z dwóch zaległych meczów. Niestety, pojedynek z Falubazem Zielona Góra nie udał się podopiecznym Grzegorza Kowalskiego, którzy z Oławy nie przywieźli nawet punktu.

 

Awanse i spadki 2016/17 ? III liga [STAN NA 8 MAJA]

Niewykorzystane okazje się mszczą ? to chyba najbardziej znane z piłkarskich porzekadeł jeszcze raz znalazło potwierdzenie na murawie. W zaległym meczu III ligi Ślęza grała z Falubazem Zielona Góra. I powinna prowadzić do przerwy, może nawet dwoma golami.

 

Niestety, żaden gol nie padł, a po zmianie stron to goście pokazali, co to znaczy zagrać skutecznie. W 65 min. Chyrek, w 82 min. Mycan i trzy punkty powędrowały w lubuskie. Po tym meczu Ślęza zrównała się punktami z zielonogórzanami, ale jest wyżej dzięki lepszemu stosunkowi meczów (bramki też ma lepsze).

 

III liga: Polkowice lepsze od ?Zdzichów?, Miedź i Piast wyrwały zwycięstwa

Goście dzięki temu zrobili duży krok w kierunku utrzymania się, a żółto-czerwoni są niepokojąco blisko strefy zagrożonej spadkiem. Zwłaszcza w kontekście tego, że nie wiadomo, ile zespołów spadnie.

 

Ślęza ma jeszcze jeden zaległy mecz do rozegrania – z Górnikiem Wałbrzych ? który zaplanowany jest na środę, 24 maja.

 

[league_table 3027]

One thought on “Ślęza odrabia zaległości, ale nie punktuje

  1. Śleza przegrała -wygrany mecz !!! nie wykorzystała minimum. 5 setek – mecz powinien zakończyc się 5:2 .Trener tez nie jest bez winy.zmienił w przerwie meczu Olejniczaka
    i w drugiej połowie środek pola w wykonaniu Ślęzy nie istniał,a ten chłopak robi różnice na boisku,nawet jeżeli gra słabiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.