Zagłębie Wrocław czy Śląsk Lubin? Najgłupszy pomysł roku już znamy

Zagłębie Wrocław czy Śląsk Lubin? Najgłupszy pomysł roku już znamy – Dariusz Stasiak, polityk Bezpartyjnych Samorządowców, zaproponował, żeby poszukać kompromisu i z dwóch najlepszych klubów w regionie stworzyć… jeden silny organizm.

 

Jak miasto Chińczykom Śląsk sprzedawało… [OPINIA]

Najgorzej, jak osoby, które nie mają o czymś pojęcia, za wszelką cenę chcą zabrać głoś w temacie. Tylko tak można podsumować pomysł, jaki wysunął Dariusz Stasiak, polityk Bezpartyjnych Samorządowców. W programie „Szach Mat” w telewizji Echo24, podczas rozmowy na temat problemów Śląska zaproponował, żeby… poszukać „formuły współdziałania tych dwóch klubów, być może mogłoby to doprowadzić do wyłonienia się jednego, silnego ekonomicznie organizmu, wspartego o finanse miasta i wspartego o finanse KGHM-u.”

 

To oczywiście czysta fantastyka, ale w kolejnym zdaniu pan Dariusz odjechał kompletnie, bowiem uznał, że możliwy do osiągnięcia jest również kompromis w przypadku nazwy dla takiego „organizmu”, czyli jednego klubu.

 

Dolnośląski Puchar Polski: Zagłębie II – Olimpia, Victoria – Foto-Higiena

Śląsk Lubin, Zagłębie Wrocław, a może WKS KGHM Śląsk Zagłębie? Która nazwa Wam się podoba najbardziej?

 

Rozumiem, że temat uzdrowienia sytuacji Śląska Wrocław nie jest łatwy, ale takimi pomysłami pan Stasiak się tylko ośmiesza. I choć mamy dopiero połowę maja, to zwycięzcę konkursu na najgłupszy sportowy pomysł roku już mamy. Jeśli tylko ktoś ogłosi taki konkurs…

 

 Program “Szach Mat”, najciekawiej jest od 21 minuty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.