Saltex IV liga zachód – 27. kolejka. Zagłębiu II już tylko dwóch punktów brakuje do mistrzostwa grupy zachodniej. Z IV ligą żegnają się Granica Bogatynia, Lotnik Jeżów Sudecki i Zamet Przemków.
Saltex IV liga wschód. Orzeł oddał mecz walkowerem, Piast praktycznie spadł
Koronacja Zagłębia II odłożona. Lubinianie wygrali w Bogatyni 3:1 i tylko dwóch punktów potrzebują do tego, by wygrać zachodnią grupę Satlex IV ligi. Na razie ich przewaga jest za mała, bowiem wicelider Orkan Szczedrzykowice pewnie pokonał Spartę Grębocice 6:2.
Granica, która uległa Miedziowym, tym samym definitywnie żegna się z IV ligą. Ale nie sama. Z ligi już na pewno spadają również Lotnik Jeżów Sudecki i Zamet Przemków.
Te kluby rządzą w internecie [RANKING 2017 – III i IV LIGA]
W bardzo trudnej, niemal beznadziejnej, sytuacji jest Piast Wykroty, a w niewiele lepszej GKS Warta Bolesławiecka. Bardzo ważne zwycięstwo odniosła Nysa Zgorzelec, która jednak nie tylko potrzebuje punktów, ale również tego, aby z III ligi nie spadło więcej niż 3 zespołu. Gdy będą 4, wtedy z IV ligi spadnie jedna drużyna z 11. miejsca (z obu grup, z mniejsza ilością punktów).
Saltex IV liga zachód, 27. kolejka
- Chrobry II Głogów – AKS Strzegom 3:2
- Granica Bogatynia – Zagłębie II Lubin 1:3
- Karkonosze Jelenia Góra – Zamet Przemków 3:0
- Lotnik Jeżów Sudecki – GKS Warta Bolesławiecka 4:2
- Nysa Zgorzelec – Stal Chocianów 1:0
- Orkan Szczedrzykowice – Sparta Grębocice 6:2
- Włókniarz Mirsk – Orla Wąsosz 0:2
- Apis Jędrzychowice – Piast Wykroty 5:2