Multiliga grupa spadkowa 02.06. Ostatnia kolejka na żywo [TRANSMISJA TV, ONLINE]

Multiliga grupa spadkowa 02.06. Ostatnia kolejka na żywo w grupie spadkowej w piątek, 2 czerwca 2017. Gdzie oglądać transmisje łączoną z meczów grupy spadkowej? Multiliga grupa spadkowa ? transmisja TV oraz online w internecie. MULTILIGA EKSTRAKLASA GRUPA SPADKOWA ? 2 CZERWCA 2017.

 

Transmisje z ostatniej kolejki – TV i online

Multiliga grupa spadkowa 02.06. Ostatnia kolejka Lotto Ekstraklasy w grupie spadkowej w piątek, 2 czerwca 2017. Wtedy rozstrzygnie się, która druga drużyna ? obok Ruchu Chorzów ? spadnie z ekstraklasy. Zagrożone są dwa zespoły ? Arka Gdynia i Górnik Łęczna.

 

Arka Gdynia zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Do pewnego utrzymania się ekipa Leszka Ojrzyńskiego potrzebuje zwycięstwa. Wtedy nie będzie musiała oglądać się na mecz w Chorzowie. Wokół meczu Zagłębie Lubin ? Arka Gdynia narosło już wiele spekulacji. Nie brakuje głosów, że ze względu na fakt, że kibice obu klubów mają ?przyjaźń?, Miedziowi odpuszczą spotkanie. Wszyscy w Lubinie temu zaprzeczają, choć wszystko wskazuje na to, że trener Piotr Stokowiec da zagrać w tym meczu kilku dublerom.

 

Multiliga + – łączona transmisja na żywo

Multiliga grupa spadkowa 02.06. Inna drużyna zagrożona spadkiem ? Górnik Łęczna zagra w Chorzowie. Ruch został już zdegradowany i na dobrą sprawę, trudno przewidzieć jak zagrają Niebiescy. Górnik ma teraz tyle samo punktów co Arka, ale jeśli chce się utrzymać, musi wygrać w Chorzowie i liczyć na to, że Arka nie wygra. W przypadku remisu w meczu Ruch ? Górnik, łęcznian uratuje tylko porażka gdynian w Lubinie.

 

Dwa pozostałe mecze nie mają aż takiego ciężaru gatunkowego. Wisła w Płocku podejmie Śląsk Wrocław, a Cracovia zagra z Piastem Gliwice. Dla wrocławian wygrana może oznaczać nawet awans na 10. miejsce, ale Piast nie może wygrać w Krakowie.

 

  • Wisła Płock – Śląsk Wrocław, 2 czerwca, 20:30
  • Cracovia – Piast Gliwice, 2 czerwca, 20:30
  • Zagłębie Lubin – Arka Gdynia, 2 czerwca, 20:30
  • Ruch Chorzów – Górnik Łęczna, 2 czerwca, 20:30

 

Multiliga grupa spadkowa 2 czerwca 2017 ? gdzie oglądać?

Transmisja łączona ? multiliga plus ? z ostatniej kolejki grupy spadkowej ? sprawdź, gdzie oglądać na następnej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.