Zagłębie – Arka TV online na żywo [ZAGŁĘBIE – ARKA 02.06. TRANSMISJA]

Zagłębie – Arka TV online na żywo. W ostatniej kolejce grupy spadkowej w piątek (02.06.2017) mecz Zagłębie Lubin – Arka Gdynia. Gdzie oglądać transmisję meczu Zagłębie – Arka na żywo TV oraz online stream?

 

Zagłębie – Arka: Transmisja TV stream online

Zagłębie Lubin – Arka Gdynia w 37. kolejce Lotto Ekstraklasy. W Lubinie zmierzą się dwie drużyny, które mają odmienne cele. Lubinianie są już mistrzami grupy spadkowej. Dla żółto-niebieskich jest to mecz o życie, czyli utrzymanie się w ekstraklasie.

 

Zagłębie – Arka TV online na żywo. Wokół tego spotkania narosło wiele spekulacji. Nie brakuje głosów, że gospodarze mogą nie zagrać na 100 proc. Chodzi o to, że kibice obu klubów trzymają sztamę i nawet fanom (przynajmniej części) lubinian bardziej zależy na zwycięstwie Arkowców.

 

Zagłębie – Arka: Transmisja TV stream online

W Miedziowym klubie nikt nie bierze nawet takiego scenariusza pod uwagę. Wszyscy zapowiadają, że drużyna zagra na maksa, choć praktycznie przesądzone jest, że trener Piotr Stokowiec da zagrać kilku zmiennikom. Tylko, że to akurat nie powinno budzić żadnych podejrzeń – to chyba normalne, że w meczu dla lubinian bez większej stawki, szansę na pokazanie swoich umiejętności dostaną rezerwowi i młodzieżowcy.

 

Zagłębie – Arka 2 czerwca 2017 – gdzie oglądać?

Zagłębie – Arka TV online na żywo. Transmisja meczu Zagłębie Lubin – Arka Gdynia w ostatniej kolejce grupy spadkowej – sprawdź, gdzie oglądać na żywo mecz w Lubinnie na następnej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.