Zagłębie II zdobyło Puchar Polski DZPN. Decydowały karne

Zagłębie II Lubin zdobyło Puchar Polski DZPN. Finałowy mecz z Foto-Higieną Gać w Brzegu Dolnym zakończył się bezbramkowym remisem. Decydowały więc rzuty karne.

 

III liga: Mecz na dnie dla Górnika, Ślęza rozbita przez lidera

Finał Pucharu Polski DZPN dla Zagłębia II Lubin. Miedziowi grali z Foto-Higieną Gać, z którą 18 czerwca zmierzą się również w meczu barażowym o awans do III ligi. Na razie lubinianie wygrali bitwę, ale nie wojnę. Nie jest bowiem tajemnicą, że dla obu drużyn ważniejszy jest mecz zaplanowany w Trzebnicy.

 

Sam finał Pucharu Polski rozczarował. Spotkanie w regulaminowym czasie gry zakończyło się bezbramkowym remisem. Lepsze wrażenie sprawiali podopieczni Andrzeja Turkowskiego, ale nie potrafili przebić się przez szczelną defensywę Foto-Higieny.

 

Trener czołowej drużyny Saltex IV ligi odchodzi po sezonie

Lubinianie skutecznie za to egzekwowali jedenastki. Wykorzystali wszystkie, gracze z Gaci raz się pomylili (Dominik Wejerowski strzelił obok bramki) i przegrali finał 3:5.

 

 

Zagłębie II zdobyło dolnośląski Puchar Polski oraz 30 tys. zł, a pokonani 10 tys. Lubinianie zagrają również w ogólnopolskim Pucharze Polski.

 

https://twitter.com/KrzysztofPalus2/status/872518497758322688

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *